Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

gdzie kupowac akcesoria kuchenne

Polecane posty

Gość gość

Gdzie kupować akcesoria kuchenne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patry_Cja
Kupowałam dużą cześć asortymentu domowego na stronie e-garnuszek.pl Są tam nie tylko akcesoria kuchenne, a nawet praktyczne akcesoria łazienkowe. Kupiłam siostrze zestaw sztuców jako prezent ślubny, wydaje się być zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gorąco ofertę www.koszyki.net.pl – mają przeróżne kosze wiklinowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiliczku

Szczerze polecam garnki, patelnie do pieczenia, grillowania, gotowania, czy noże kuchenne i inne akcesoria kuchenne  firmy Zwilling, o niemieckiej jakości i trwałości, które posiadają długoletnią gwarancję.  
zwilling.pl
Na samej stronie są również produkty producentów Ballarini, Staub oraz Miyabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivinin

Zgadzam się z przedmówcą. Bardzo lubię firm Zwilling, niemiecka jakość jednak jest nie do pobicia. mam od nich zestaw noży kuchennych w bloku, także patelnię. Jednakże garnki preferuję firmy Staub, to jest dopiero pedarda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idrena

Zależy czego się dokładnie potrzebuje. Mnie ostatnio namówiła wyciągneła w Kielcach iść na taką prezentację Thermomixa. Poszłyśmy do Pani Justyny Ciesiun  i to jest super opcja - można sobie przetestować urządzenie i zobaczyć jak działa. Ja kupiłam i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obadajcie sobie tę stronę - zwilling.pl/ -  jak coś potrzebujecie do kuchni to tam jest ogromny wybór jakościowych rzeczy, a do tego ma niezłe promocje. W sprzedaży garnki, patelnie, akcesoria kuchenne, zastawy, noże kuchenne nawet w blokach samoostrzących, małe AGD, pompy próżniowe do pakowania żywności Fresh & Save i wiele więcej. A rozpiętość cenowa jest spora więc od tańszych firm typu Ballarini, Zwilling poprzez Staub do dosyć drogich Demeyere i Miyabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ja swój sprzęt do kuchni częściowo mam z Bass Polska od lat, niezawodzi więc serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sieci szukaj. Jest sporo sklepów. Od siebie mogę zaproponować sklep Nettrading. Mają akcesoria od wielu producentów, jest w czym wybierać. Nie wiem czego dokładnie szukasz, ale wybór jest ogromny. Patery jak tu https://nettrading.pl/patery , sztućce, naczynia, miski, deski do krojenia i wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre garnki nie przywierające, ostre noże ale i tak używam tzw. szefa, obieraczka do jarzyn, blender,praska do czosnku, robot kuchenny planetarny nie wyobrażam sobie ze musze zrobić ciasto bez niego  odkąd go mam to zbawienie hehe i stolnica zrobiona przez mojego tatę sprawdza się idealnie 😉

Polecam też stronę https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/ Można zernkać sobie najnowsze kody rabatowe, dzięki temu można kupić sporo gadżetów w o wiele niższej cenie.

Zerknijcie sobie szczególnie na gadżety do Half Price 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że zakupy w sklepach internetowych to spora wygoda i oszczędność czasu. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z wyposażeniem i akcesoriami kuchennymi, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie - https://kuchenne.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceramiczne misy od Casa Carina są piękne i bardzo funkcjonalne, idealne do serwowania dań na eleganckich kolacjach, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×