Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to widzicie ludzie

Facet kontaktuje sie z byla zona bo to jego przyjaciolka

Polecane posty

Gość Jak to widzicie ludzie
Czy to normalne dawac drobne prezenty na urodziny lub swieta dla bylych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to moralne wypinać dope żonatemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój były tez probowal mnie ponownie podrywac:P od razu kazałam spadac na drzewo. A z obecnym mezem jesteśmy superszczesliwi już 10 lat i nie potrzebuje tego bylegoh.u..ja w moim zyciu. Podziwiam Cie autorko,, ze to wytrzymujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to widzicie ludzie
Dziekuje za ostatni wpis.nie pytalamsie czemu ma mu ten voucher lub prezentna swieta dac.dla niego to nor.alne jakos ale nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to widzicie ludzie
Byla wczoraj rozmowa o tym niby prezencie na swieta .pow ze chcial podziekowac bylej za to ze ppmogla mu wyjsc z depresji po misjo.ze byla przy nim i wspierala go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też się  przyjaźnił
Byłam w podobnej sytuacji.Z obecnym partnerem jestem od połowy lipca,ale znamy się od 10 lat.Tez utrzymywal kontakt telef z byłą-dzwonił do niej zaraz po moim wyjściu od niego rano.Wyobrazacie to sobie??? Wydało się, bo postanowiła zadzwonić w sobotę po południu,kiedy była pewna,ze będzie ze mną.Myślała,ze go odzyska, jak się dowiem. Zrobiłam mu taka zadymę,że zrozumiał palant,ze na przyjaciółkę to niech sobie inną poszuka, albo spada.Gdybym go tak bardzo nie kochała, na pewno dostał by od razu kopa w d/upę! Nie dawaj się, taka sytuacja jest NIENORMALNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co brali rozwód jak są takimi dobrymi przyjaciółmi i tak się dobrze rozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:51 takie atakowanie partnera spowoduje to że będzie się krył ze utrzymywaniem kontaktów z byłą ale na pewno tego nie urwie. Ty możesz sobie myśleć że zakończyli kontaktowanie się ale napewno jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po rozstaniu jest najlepszy seks z byłą. Szalony i ostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często właśnie dopiero po rozstaniu kobieta i mężczyzna dopiero zdają sobie sprawę jak byli dla siebie ważni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda będąc z kochanką cały czas miałem wielką ochotę na seks z żoną. Przy każdej możliwej okazji pieprzyliśmy się jak nigdy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to widzicie ludzie
Wlasnie.mysle ze pojde z nim na to spotkanie. Wtedy moze jalos tp przezyje.z drugiej strony nie wiem czy isc bo wole aby domknal sprawy.tylko czy domykanie spraw co swieta i co urodziny maja sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to widzicie ludzie
Skoro byla taka wazna dla niego to moze po znam ta wazna osobe w jego zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam kontakt z byłą, moja obecna partnerka była bardzo zazdrosna więc kazałem się jej umówić z nią na spotkanie. Stwierdziła jak mogłem być z taką idiotką, przestała być zazdrosna. Wie że jestem "przyjacielem" by mieć kontrolę i lepszy kontakt z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takich przyjaźni - były to były i koniec. Zawsze jakieś resentymenty się włączają i gdyby moja dziewczyna non-stop zwierzała się przyjacielowi, który ją kiedyś posuwał, to dałbym sobie spokoj. nie mówie o sporadycznych kontaktach, jakichś życzeniach urodzinowych, ale bliskie kontakty między ciałami, które były w zbyt bliskiej relacji, to nie jest zdrowe dla kolejnego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, nie potrafiłabym być z facetem, który "przyjaźni" się z kobietą, z którą kiedyś sypiał, zwierzał się, byli w intymnych relacjach. Czuję wówczas, że on o wszystkim jej opowiada, że ta kobieta zna wszystkie nasze sprawy, że moja prywatność jest wystawiona na widok publiczny wobec osoby, która jakby nie patrzeć jest moją rywalką, choćbyśmy nie wiem jak bardzo były w poprawnych relacjach. Rozumiem przyjaciół, między któymi nie było związku, bo w sumie w hierarchii są jednak poniżej, ale jak traktować kobietę, która miała wszystko co Ty i cały czas kręci się wokół Twojego już faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko kontaktuja sie ze soba bo ......moga do siebie jeszcze cos czuć mozliwe ze zejda sie bo wkoncu nie maja rozwodu ! Wszystko moze sie wydarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie będzie twój do końca bo ona zawsze może wypiąć mu dupę lub zrobić loda przy byle spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to widzicie ludzie
Nie wydaje mi sie.sa na stopie przyjacielskiej.ona go pocieszala po jego depresji po misji.byla kiedy potrzebowal kogos aby porozmawiac wyplakac sie bo ona go zna najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to zawsze chcą innych ograniczać, zabraniać spotkań, znajomości, przyjaźni itd. Kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to widzicie ludzie
To nie to ze chce ograniczac.czuje wewn ze to wszystko nie jest dokladnie zakonczone.wczoraj znowu pisala do niego pytala sie czemu mu nie odpisuje Itd Moj sam mi powiedzial.znowu byla rozmowa.on zaproponowal niedziele zeby sie z nia spotkac ale najpoerq sie chcial mnie zapytac.pow mu ze z nim pojde ale on chce sam bo chce to skonczyc sam.pow mi tez ze chcial utrzymywac z nia kontakt bo czuje sie zle ze malzenstwo soe zakonczylo bo to nie bolaloby tak mocno.a jak zakonczylby definitywnie z nia to bolaloby.no ale poprosil mnie o wsparcie w tym momencie trudnym dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos ten twoj kręci ,albo ty krecisz ....on chce zakonczyc ten zwiazek z byłą? To on jeszcze nie zakonczyl?aha ona to ona tamto,sramto wyglada na to ze skoro tak dobrze sie rozumieja ,wspieraja to jeszcze cos czuja do siebie.A ty gdzie wlazisz do zonatego?co jeszcze rozwodu nie ma.Ja bym go pogonila i powiedziala ze jak sie rozwiedzie to moze sie z nim spotkasz ,moze dasz szanse.A tak to tworzycie trojkacik kto wie czy was dwie nie bzyka.Naiwniara jestes i nc wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro się nie rozwodzi to znaczy że z kochanką nie jest kolorowo. Ma się rozwieść i przyjść w łaskę niepewnej kochanki? Niech się buja na drzewo i szuka innego frajera do gierek czyimś życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to widzicie ludzie
Jak napisalam wczesniej yli w separacji ponad 2 lata.papiery wyslane,prawnik wyslal potaierdzajacy email ze papiery dostal.jak go poznLam to byl w separacji i szykowali rozwod.nie byl zo aty jak go poznalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki był? Rozwiedziony? :D Do tej pory nie jest i zgodnie z prawem jest jej mężem, a ty jego darmową dzi/wką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×