Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko chore co mam robić praca

Polecane posty

Gość gość

Jesli zaniosę zwolnienie to chyba mnie zabiją! Ja strasznie chora, moje dziecko ròwnież... Nie wiem co mam robić:-( Co byście zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko najważniejsze Niestety wiemy jacy są pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skoro Ty jesteś mocno chora to możesz zwykłe L4 na siebie wziąć, skoro wzięcie zwolnienia na dziecko w Twoim wypadku gorzej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na siebie, czy na dziecko... I tak zle patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle nie rozumiem dylematów tego typu.Jestem chora - idę na zwolnienie, dziecko jest chore - biorę na nie zwolnienie, ewentualnie dzielę się z mężem jeśli jest taka opcja. Jeśli pracodawcy się to nie podoba to jego problem, niech mnie zwolni, droga wolna. To nie lata 90-te ubiegłego wieku, nową pracę znajdę od ręki. Nie pozwólcie pracodawcom sobą pomiatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz i nie patrz na nic. Choroba=zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeśli jesteś chora, i Ty i dziecko, to weź zwolnienie i po krzyku.Z chorego pracownika pracodawca i tak nie będzie miał wielkiego pożytku.A jeszcze pozarażasz wszystkich innych.Jeśli wychowujesz dziecko do lat 14, przysługuje Ci 60 dni rocznie płatnego zwolnienia z powodu jego cboroby.Mój pracodawca mi to wyjaśnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam takiego pracodawce, że gdy syn był w szpitalu to był oburzony, że chcę na zwolnienie. Przyjął, ale potem był nieprzyjemny jakiś czas, gdy wróciłam. Cholerni prywaciarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleMacie DobrzeWTejPolsce
"Jeśli wychowujesz dziecko do lat 14, przysługuje Ci 60 dni rocznie płatnego zwolnienia z powodu jego choroby" Polska to normalnie raj na ziemi : 500+, L4 w ciazy platne 100%, roczny macierzynski a pozniej przez 14 lat dwa miesiace dodatkowego urlopu rocznie ... nic tylko dzieci robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie czuje, że mnie coś zaczyna rozbierać i jak mi się nie polepszy to się nawet nie będę zastanawiać tylko pójdę ba l4. A Ty się zastanawiasz czy iść na zwolnienie jak jesteś chora i ty i dziecko? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" jak mi się nie polepszy to się nawet nie będę zastanawiać tylko pójdę na l4" A moze raczej pojdziesz do lekarza i to ON zadecyduje czy sie do L4 kwalifikujesz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×