Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeprowadzka

Polecane posty

Gość gość

Cześć, mam problem. Jestem z facetem od niedawna ale znamy się tak naprawdę całe życie. On mieszka w innym mieście i powoli zaczyna rozmowy o przeprowadzce. I tu pojawia się problem. Mam psa którego adoptowałam ze schroniska jeszcze z poprzednim partnerem. Po tamtym rozstaniu zabrałam psa bo ze mną był bardziej zżyty. Pies przeprowadzki jakoś szczególnie nie przeżył bo był ze mną. Pies ma 5 lat. I teraz nie mogę go zabrać ze sobą bo obecny partner ma ogromna alergię na psy. Gdy do mnie przyjeżdża na weekend strasznie to odchorowuje. Leki też nie pomagają, tak więc nigdy nie jest u mnie dłużej jak 24 godziny, to ja jeżdżę do niego. Abstrahuję już od tego, że to ja rzucam całe swoje życie, pracę znajomych. To o psa się martwię, bo nie wiem jak sobie z tym poradzić. Decyzję odwlekam jak się tylko da. Poradźcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mośka123
Sprawa nie jest prosta bo masz dwóch faworytów i musisz jednego wybrać. Chlopak nie zrobi testy na jakie alergeny jest uczulony. Ty zaś możesz podawać psu preparat vetoskin z vetexpert, który wzmacnia sierść. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×