Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewka3322

Najlepsza dieta i efekty

Polecane posty

Gość gość
Jednak co do skutecznści, to uważam, że ForeverSlim jest pod tym względem jednym z lepszych środków wpomagających proces odchudzania na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dałam rade, było cięzko, nie powiem, że nie. Zdrowsze jedzenie ruch w pracy i na silowni i Acai Berry Extreme... Najlepszy srodek na odchudzanie jaki chyba istnieje. Brałam mase rzeczy ktore podobno miały pomoc i nic, to naprawde zadzialalo w 100%, super efekty Polecam dziewczyny i nie tylko :) http://nplink.net/ZDS4r4cm Do tego zdrowe jedzenie i troszke ruchu, jak parkujemy samochod to nie przy samym wejsciu w sklepie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzanie wspomagane Foreverslimem mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W końcu udało mi sie pozbyć nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie odchudzanie z Slimunox właśnie skończyłam i pełen sukces.Schudłam teraz tylko musze zadbać o to aby tą wagę utrzymać A teraz przede mną najsympatyczniejsza strona odchudzania zakup nowych ciuchów bo to co mam w szafie jest mi za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Odkąd zaczęłam przyjmować Dr. Parell Cleanse zaobserwowałam znaczącą poprawę w funkcjonowaniu mego organizmu. Już nie mam problemów z wątrobą, szkodliwe złogi zniknęły, Schudłam 10 kilo w zaledwie trzy tygodnie. Czuję się świetne i kupiłam wiele nowych rzeczy, gdyż ten produkt jest dużo tańszy niż podobne zabiegi oczyszczające w klinikach i salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo szczęśliwa po miesiącu brania Slimunox efekty są bardziej niż zadziwiające.Że waga spadła to widzę bo regularnie się warze.Ale zmienia mi się jeszcze figura .Super zaczynam widzieć wcięcie w tali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Foreverslim to są tabletki które pomagają zdesperowanym kobieta pozbyć się nadwagi.Ich skład jest tak skomponowany aby odchudzanie było szybsze i bardziej efektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nikogo nie będę namawiała aby stosował Slimunox.Ale według mnie są to na razie najbardziej skuteczne tabletki na rynkU.Jeszcze nigdy nie udało mi się schudnąc 13 kg w trzy miesiące.Żadna dieta nie daje takich efektów.Może inaczej pewnie daje ale trwa to zdecydowanie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie tabletki wspomagające proces odchudzania działają.Jestem przykładem na to że dzięki diecie i tabletką można zrzucić zbędne kilogramy.Ja akurat brałam Slimunox ale na rynku jest wiele różnych suplementów.Wystarczy wybrać takie które są bezpieczne dla zdrowia i zawierają tylko naturalne składniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby tabletki tak super pomagały to by wszyscy szczupli byli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam już różne diety i najbardziej polecam zamówić coś z Personal Chefa. Mają różne opcje diet pudełkowych i myślę, że każdy wybierze coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że Personal Chef to najlepsza dieta pudełkowa tylko na razie mało popularna bo dość nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak schudłam 70 kg? To było trochę jak sen. Styczeń 2013 r. przyniósł mi siłę, choć wcześniej czułam się zmęczona życiem. Pojawiła się myśl: schudnę raz na zawsze. Schudnę, bo tego pragnę, bo mogę, bo jestem na to gotowa. 175 cm wzrostu i 27 lat. 140 kg i wiara w to, że uda się zmienić całe życie. Moja dieta jest tutaj: https://dietalux.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również wypowiem jak najlepsze zdanie o tabletkach Forever Slim. Stosowałam je 3 miesiące, zgodnie z tym co się dowiedziałam o najlepszych efektach ich stosowania. W terminie tych trzech miesięcy schudłam 12 kg. Od 6 tygodni juz ich nie stosuje i waga jak zaczarowana stoi w miejscu. I oby tak zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super smaczne pudełka robią w firmie Wygodna Dieta- https://www.wygodnadieta.pl. Choćby ostatnio w poniedziałek dostałem od nich w zestawie – owsiankę z migdalami na śniadanie, serek waniliowy z cynamomem i ziarnami na 2 śniadanie, na obiad filet z kurczaka z kaszą i beszamelem, na podwieczorek kiwi z musem truskawkowym, a na kolację sałatka z ciecierzycą rukolą awokado...Na pewno nie można powiedzieć żeby to była nudna dieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Wiele osób popełnia różne błędy, jeśli chodzi o odżywianie się. Taka nieznajomość zasad zdrowego odżywiania może skutkować częstymi wahaniami wagi, złym samopoczuciem, problemami gastrycznymi czy nawet poważniejszymi problemami zdrowotnymi. http://odkrywajacjaponie.pl/dieta-przeslana-online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pirrka
ja przed dietą się zdecydowałam na detoks sokowy i to było doskonałe rozwiązanie. soki Nuja bardzo są smaczne, mają konkurencyjną cenę i są bogate w witaminy - wyciskane metodą cold press.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak brać tabletki na odchudzanie to tylko takie które są rzeczywiście skuteczne.Ja mogę polecić tabletki Foreverslim z pomocą tych tabletek można schudnąć znacznie szybciej a co chyba najważniejsze w sposób bezpieczny dla zdrowia bez żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Slimunox dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 12 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jajo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w czasie diety piłam namiętnie napój sojowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim to suplement diety który jako jeden z niewielu jest skuteczny.Brałam go przeszło dwa miesiące udało mi się schudnąć 10 kg.Teraz jem to co lubię a mimo tego kilogramy nie wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitkatrin25

ja bardzo lubię moją dietę FIT od cateringu wysmakowani.waw.pl - jest idealnie zbilansowana, zdrowa i dobrze mi się z nią zrzuca zbędne kilogramy 🙂 teraz w święta troche przycheatuje ( w Wigilie ) ale potem spowrotem wracam do diety 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×