Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wrozbella

Co słychać ?

Polecane posty

Gość gość
Ania jest malutka i delikatna, kurczę moon to szczęściarz że może wtulać się w niego taki 7 cud świata:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je.bnijcie sie wszyscy w czolo - patusy nieroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kato gadal na Ciebie ze jestes z Krasnika wlasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś gdzie i kiedy? :D niech Kato lepiej się zamknie, bo w końcu go namierze. IP już mam, wystarczy przedzwonić. Moje IP, które ponoć on namierzył i które mi podał było IP firmy, od której biorę Internet :D ajj haker się znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko mięso a także diet wysokotluszczowa, cukrowa, za dużo soli, źle łączenie produktów, wywołujących zakwaszenie organizmu, tryb życia i wiele innych czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wyglada ten twoj detoks bo ja np na oczyszczanie pije czystek duzo sie kapie chodze na saune pije wode z cytryna dodaje rozmaryn i tymianek do kanapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LittleAlien dziś praca, kochanie, jest po prostu nieunikniona jeśli chcesz coś osiągnąć w życiu. Nie bądź wiecznym chłopczykiem, prędzej czy później będziesz zmuszony pójść do pracy. Wspomnisz moja słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam po co isc do pracy. A w zasadzie to wole byc samotny i grac swoja muzyke niz zalozyc rodzine i pojsc do pracy. Ogolnie to ciekawi mnie jaka konkretnie dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja teraz ostatnio malo pale albo wcale i tez cos by mi sie przydalo. Ale jak ci sie paznokcie rozdwajaja to moze masz niedobor witamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cześć :-) a czy jesteś w stanie przewidzieć... Co czuje do Mnie pewien Owy Mężczyzna?? Opisała bysxw skrócie... Po prostu,czy mu zależy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O k****, Filipek. Co ty mnie tu, nieproporcjonalnie zbudowana, nalana miażdżyco z krótkimi nóżkami i wiecznym zwisem, podgryzać próbujesz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na chóój podbijasz temat tej brudnej ściery patałachu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jednak dziś odpowiesz. Nurtuje mnie to. Po co taki Facet pyta o Mnie? Skoro interesuje się inna? Co ten Mój znajomy do Mnie czuje wkoncu? Jak będziesz miała czas... Czekam, pozdrawiam... On wie,że jestem odmiennym stanie.. Wyszukuje innych lasek na portalach.. A we wrozbach,że do mnie coś czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×