Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie umiem ruszyć autem:(

Polecane posty

Gość gość
Pojedż gdzieś na ubocze. Ruszaj i zatrzymuj się aż załapiesz. Nie ucz się na mieście bo Cie to stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeszcze dam Tobie taką radę bo jeździmy takimi samymi markami, Polówki mają przy dodawaniu gazu taki martwy punkt w którym auto przy zbyt małym dodaniu gazu gaśnie, kierowca długo jeżdżący wie co należy zrobić żeby silnik wszedł na obroty i ruszył.Spróbuj ruszać z 1500 obr.i wyczuwaj jakie obroty nie spowodują gaśnięcia silnika,następnie obniżaj obroty aż dojdziesz do momentu optymalnego dla twego auta. Obroty dla tego auta na biegu jałowym to 800-830 obr./min, może masz za małe,i brak doświadczenia powoduje takie problemy. Jeszcze raz pozdrawiam Wrocław. zauważyłam ze przy obrotach 2tys daje rade przy mniejszych własnie gaśnie;/ oczywiście ja dowalam mu 5tys obrotów i są piski;) musze ćwiczyć bo na skrzyżowaniu niestety nie ma czasu na ustawianie obrotów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja mam prawo jazdy od miesiąca jeżdżę od kołki dni i już kilka razy idało mi się zdenerwować koerowców gasnącym pod górę silnikiem. To jest stresujące, ale każdego dnia muszę odwozić córkę do szkoły 11 km i jechać do pracy 25 km, nie mam wyboru muszę się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×