Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosccc

co zrobic po rozstaniu?

Polecane posty

Gość gosccc

wczoraj zerwalam z chlopakiem z ktorym bylismy od kilku miesiecy..ogolnie poznalismy sie przez internet on mieszka w londynie ja w irlandi..jezdzilismy do siebie..wczesniej przez 1,5 roku bylam sama -czekalam na jedynego..z nim gdy zaczelam pisac-wydawal mi sie zupelnie inny nize reszta facetow na ktorych natrafialam dotychczas..tak fajnie sie nam pisalo-mial zupelnie inne spojrzenie inne myslenie I myslal powaznie dobrze mnie traktowal naprawde bylo widac ze mu zalezalo I pisal mi takie wspaniale rzeczy..swietnie sie dogadywalismy nie spotkalam jeszcze w zyciu takiej glebokiej I niesamowitej osoby..zauroczylam sie o ile to mozliwe przez internet..potem sie spotkalismy pojechalam do niego do londynu..bylo fajnie ale troche inaczej go sobie wyobrazalam ale pomyslalam ze dam temu szanse I zobacze jak pojdzie..ale gdy poznawalam go lepiej coraz wiecej rzeczy zaczelo mi w nim przeszkadzac..on sie zakochal I bardzo szybko mi zaczal to mowic planowac przyszlosc..ale ja zaczynalam miec coraz wiecej I wiecej watpliwosci..ogolnie z wygladu nie jest brzydki ale nie kreci mnie jakos na maxa tak zeby byc z nim cale zycie-on jest chudy I blady a ja lubie opalonych umiesnionych facetow z tatuazami..on nie lubi tatuazy ani silowni -probowalam go namowic ale on nie chce mowi ze nie lubi I tyle..tez nie hce kogos zmieniac na sile..kolejna rzecz -nie jestem materialistka ale jednak pieniadze tez sa dla mnie wazne..na jednej randce zapytal mnie czy mozemy zaplacic na pol potem tez juz musialam placic czasem za siebie a z wczesniejszymi facetami nigdy tak nie bylo..nie czuje sie przy nim wystarczajaco bezpiecznie pod tym wzgledem..mowi ze mu zalezy I wogole ale nigdy nic od niego nie dostalam nawet kwiatow glupich..I tez np ja lubie bardzo meskich facetow-a on jest taki strasznie wrazliwy I dziecinny I nie zachowuje sie czesto mesko (jak taka panienka czasem)I nie czuje sie przy nim do konca dobrze bezpiecznie itd I ostatnio przespalismy sie ze soba po raz pierwszy-bylo spoko ale kolejnym razem nie stawal mu kiedy cos zaczzynalismy I tak samo bylo kilka nastepnych razow..co bylo dla mnie mega dziwne..pierwszy raz sie z takim czyms spotkalam..on ma tylko 28 lat wiec to bardzo dziwne..tez mnie to zrazilo..poza tym kilka innych drobnostek ..on mysli bardzo powaznie I juz chce zwiazku na cale zycie juz planuje przyszlosc..ogolnie traktowal mnie dobrze..zawsze byl szczery pokazywal ze mu zalezy tylko na mnie..ale te watpliwosci we mnie rosly wiec w koncu nie wytrzymalam I wczoraj to zakonczylam..on na pewno jest w strasznym stanie teraz..mowil ze mu zlamalam z serce ze go wykorzystalam itd biedny naprawde zle sie z tym czuje..dzis wieczorem bylo mi smutno I zastanawialm sie czy do niego nie napisac ale nie wiem czy to co czuje to tesknota czy tylko samotnosc..nie chce mu dawac nadziei..bo nie wiem czego chce..ogolnie chce innego faceta pod tamtmi wzgledami..ale pod pewnymi mi odpowuadal-to jak sie dogadywalismy jak mnie traktowal jakie ma myslenie..boje sie ze takiego juz nigdyy nie spotkam..ogolnie moge miec kazdego faceta-jestem atrakcyjna I na brak powiodzenia nie narzekam..ale chce byc szczesliwa w zwiazku..on byl fajny-ale w ostatmim czasie juz nie chcialam zeby mnie dotykal nawet wkurzalo mnie to..wolalbym sie z nim moze przyjaznic..sama nie wiem..nie wiem czy sie odezwac czy wytrzymac I nie robic tego?czy powinnam do niego wrocic bo jest fajny z charakteru pomimo iz z wygladu lubie inny typ faceta I bardziej meskich faectow?czy poczekac na innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×