Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TheBarthy

Dziewczyna po 6 miesiącach powiedziała że nie jest Gotowa na Związek

Polecane posty

Gość TheBarthy

W Kwietniu , poznałem fajną dziewczynę , bardzo ładna , mądra inteligentna , spotykaliśmy się , kino , jakiś wspólny jednodniowy wyjazd nad morze , byłem 2 razy u niej w domu , poznałem jej rodzinę i ona ciągle powtarzała , że nie jest pewna nie czuje tego ale chciała by poczuć bo widzi we mnie wiele super rzeczy. I w końcu miesiąc temu powiedziała , że nie chce mnie dalej zwodzić ale nie jest gotowa na związek. Czy w takiej sytuacji mogę coś zrobić aby to się zmieniło czy odpuścić. Dodam , że na prawdę mi na niej zależy ale wiadomo nic na siłę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz mieć jakąkolwiek szansę, żeby z nią być, musisz odpuścić, a z nią utrzymywać rzadki, chłodny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:12 - głupia to rada, ponieważ ona twierdzi, że go nie chce. widocznie jest coś, co się tej kobiecie nigdy nie spodoba. takie jest życie. "chłód" w kontaktach jeszcze nikomu nie pomógł, zapamiętaj to, skunksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe ze zauroczyla sie w kims inym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć twardy tyłek i w takich sytuacjach pogodzić się, że nic z tego nie będzie. Dlatego odpuść, nie poniżaj się, zerwij kontakt. Poboli i przestanie, a tego kwiatu to pół świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheBarthy
Tak na prawdę ciężko zerwać kontakt gdyż widzę ją na spotkaniach studenckich a także w pracy... ona powiedziała , że to ze tego nie czuje wynika według niej z tego ze nie jest gotowa... potem jak jej zapytałem jak to widzi to mówi ze powiedziała mi już że na razie nie chce związku i nie widzi innej opcji na ten moment jak przyjaźń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tralalala pisz pisz pisz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Dlatego jak ja, gdy od początku widzę, że nie ma chemii i nie zależy mi, nie liczę na cud, że może po czasie się to zmieni, tylko jak najszybciej odchodzę. Bo inaczej świadomie się rani chłopaka, nie patrzy się na jego uczucia, tylko postępuje się egoistycznie, pod siebie "że może się zakocham". Nie myśli się o tym, co, jeśli nie, i o tym, że ten dobry chłopak z każdą chwilą się angażuje coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:25 egoistyczne? a co jeśli faktycznie by się zakochała po czasie, to wtedy juz nie byłaby egoistką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż ten przypadek jest dosyć skrajny, bo pół roku to zdecydowanie za dużo, myslę, że po mscu do max 3 powinno się wiedzieć, czy chce się z kimś być czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wcześniej nie odczuwala tego że Ty coś do niej czujesz i traktowała Cię jak kolegę a jak zrobiło się bardziej romantycznie to się zdziwiła i tak Ci powiedziała. Może naprawdę nie szuka chłopaka. Dobrze że Ci o tym powiedziała bo mogłaby się Tobą bawić w nieskończoność gdyby była jakaś walnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×