Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość układ nieopłacalny

Kobietom związek MUSI się opłacać

Polecane posty

Gość gość
Kobiety sa z milosci, a facetom zwiazek musi sie oplacac - darmowy seks, darmowe sprzatanie i gotowanie, a milosci zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ troche szacunku dziś Tak było od dziejów zarania i tak być powinno. Dziś jedynie jeszcze w plemionach mało skażonych tzw. cywilizacją można to spotkać. Kobiety zajmowały się zbieractwem, domem dziećmi, a mężczyźni je chronili, polowali i budowali schronienia dla swych rodzin. Czy to był zły układ? Po co było to rozwalać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
To ty pierdolisz farmazony. Wiele kobiet zarabia więcej od swoich żywicieli rodziny za najniższą krajową. Jakoś przez 6 lat soma wychowywałam dzieci i nie zdychałam pod płotem bo potrafiłam na nie i siebie zarobić. W przeciwieństwie do mojego byłego męża który jak już pracował to do pierwszej wypłaty, a i to przechlał. Większość moich koleżanek ma dwie prace z pensji wielkiego żywiciela wystarcza ledwo na rachunki. Wiec o jakich korzyściach i plonach pieprzysz, w dzisiejszych czasach tylko nielicznych stać na utrzymanie rodziny. A jakbym chciała korzyści to wyszłabym za starego bogatego dziadka i poczekała aż umrze i zostawi mi spadek. w takim wypadku można mówić o korzyściach. A na szacunek to trzeba sobie zapracować. Szanować mogę człowieka a nie buca który uważa się za wielkiego pana bo on jest moim żywicielem. Takiemu kazałabym wypierdalać. Żaden żywiciel nie jest mi do niczego potrzebny bo mam konkretny zawód, pracę i wiele innych możliwości. Nie potrzebuję chama i władcy żeby przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytając między wierszami
@ gość43 dziś To po co wybrałaś sobie takiego buca co do pierwszej wypłaty tylko robił i ją przechlewał? Hehe, typowo damska logika, najpierw wybieracie sobie takie "cudo" a późnej krzyk jacy to faceci niedobrzy na tym świecie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna z moich znajomych (ani tez ja) nie zarabia "groszy", tylko sporo powyzej sredniej krajowej (średniej, nie minimalnej). Jak sam jestes jakims fizolem bez wykształcenia to i "kobiety" z twojego otoczenia to podobne tłuki bez ambicji. No coż, taki los. Wykształcone, zarabiające, mające cos w głowie kobiety to nie twoja liga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytając między wierszami
@ gość dziś Haha "fizolem bez wykształcenia ", dobre. Ta wypowiedź świadczy tylko o Twojej klasie i wychowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Bo nikt na czole nie ma napisane BUC, a szkoda bo często takie spokojne, ciche wody po ślubie okazują się największymi bucami. zresztą wy też wybieracie zdziry a potem całe forum zaśmiecone jest tematami jakie to wszystkie baby k***y, patrzą tylko na kasę. To wasza męska logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×