Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Które rozwiązanie jest lepsze dla prawiczka w moim wieku (32 lata)?

Polecane posty

Gość gość
"Kto jest desperatem? I jeden i drugi! Klienci dziwek to nieszczęśliwi faceci, ci co źle wybrali partnerkę, tak samo." Za kogoś wiesz lepiej, czy jest szczęśliwy, czy nie? Zapachniało feministkami i katolickim klerem jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie przeczę, i do tego jesteś bardzo naiwny, a to może Cię zaprowadzić na manowce" Napewno mniejsze manowce, niż słuchanie starych bab, którym wydaje się, że pozjadały rozumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawik chce dziewicy - krytykują prawika. Prawik wybacza kobiecie przeszłość - też krytykują prawika. co za hopkrytki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady. stówka, dwie, trzy się zawsze znajdą - tylko nie znalazly się jakoś dotąd przez 32 lata Twojego życia i dzisiaj też nie masz. On nie chce ani dziewicy ani d******* on chce być dalej prawikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:33 Ani feminizmem ani klerem, tylko wiedzą psychologiczną. 21:35 :D :D :D 21:46 Przeszłość przeszłości nierówna. Czym innym jest prawictwo/dziewictwo, czym innym umiarkowana przeszłość w sensie ktoś był w związkach, a czym innym poniżanie się zarabianiem dupa czy placeniem za seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ani feminizmem ani klerem, tylko wiedzą psychologiczną." Taaa, wyuczoną w wyższej szkole łopatologii stosowanej z pcimia dolnego. Weź się już nie ośmieszaj...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma większego osmieszenia, niż zakochać się w dziwce która świeci dupa przed kamerą :D powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do emerytury niedaleko
Mam podobne jak powyższe dylematy... W zasadzie mógłbym się określić jako "wtórny prawiczek", bo jestem tzw. kawalerem z odzysku i brak mi doświadczenia z kobietami ( za wyjątkiem Reni Grabowskiej); teraz przyznam się , że mam już 51 lat i niespecjalnie nadzieję, że przerwę swój żywot singla. Wiele kobiet w moim życiu towarzyskim przewinęło się, z żadną nie doszło jednak do " tego", może moje szeroko zakorzenione fantazje erotyczne są tego powodem? Gdy się samozaspakajam, nie mogę bowiem wyjść od wyobrażenia wizerunku swojej byłej żony. To może byłby następny temat na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do emerytury niedaleko - Od renaty grabowskiej to ja się odzwyczajam, ze względów światopoglądowych i ze względu na przeszkadzanie mi w realizowaniu pewnych celów. Kiedyś miałem 5 lat przerwy, ale pękłem pod wpływem sytuacji stresowej. Teraz, mam nadzieję, wytrzymam do śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:09 - Miłość nie wybiera kretynko, to raz, ludzie czasem się zmieniają to dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już lepiej być uzależnionym od ręki niż od prostytutek. Ekonomiczniej i higieniczniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cię zazdrość zżera do dziwek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On i tak nie pójdzie, setki były takich tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma być zazdrosny i co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:59 - Uzależnienie jest od orgazmu, nie od ręki, czy dziwek ćwierćmózgu. Jak kogoś nie stać na d****** zawsze może wrócić do renaty grabowskiej, jak ktoś jest uzależniony od ręki, może pójść, z ciekawości, puknąć do d*******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×