Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

10 kilo więcej i zmiana tabletek!

Polecane posty

Gość gość

Hej, 10 miesiąc biorę tabletki Naraya (to moje pierwsze tabletki anty) ale po jakimś czasie zauważyłam duży przyrost masy mimo tego, że nigdy nie miałam tendencji do tycia i jedząc nawet największe świństwa moja waga przez ok. 2/3 lata wahała się jedynie między 50-55 kg w zależności od pory roku (lato mniej, zima więcej), co najlepsze od kiedy biorę tabletki mam mniejszy apetyt i jem bardziej zdrowo. Ostatnio byłam u pani ginekolog i poprosiłam o zmianę tabletek za powód podając moje 10 kilo więcej na co odpowiedziała tylko,,No to dziwne..." że przytyłam. Powiedziała mi, że przepisze mi o połowę mniejszą dawkę i zapisała mi Vibin Mini. Co się potem okazało dawka jest najprawdopodobniej taka sama ale te Vibin Mini są niby mniej inwazyjne czy coś takiego. Jeszcze ich nie wykupiłam i zanim to zrobię chcę zaczerpnąć rady. I tu mam kilka pytań: 1.Czy jest możliwość, że jak zmienię tabletki wrócę do poprzedniej wagi? 2.Jak mam zacząć brać nowe tabletki? Normalnie po 7 dniowej przerwie? 3.Czy na początku muszę się dodatkowo zabezpieczać z partnerem? 4.Czy jest możliwość bóli brzucha podczas krwawienia z odstawienia? Zawsze miałam z tym problem ale od kiedy biorę Narayę to mi przeszło. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie korzysrałaś z nich często ,to wtedy traciłas byś kalorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest możliwość,że jak zmienisz pigułki, to schudniesz, ja jak zmieniłam na pigułki vines, to waga wróciła do normalnej, co za tym idzie,że widocznie miałam źle dobrane pigułki... a vines są idealne teraz, zmień pigułki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×