Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zagadka30

Prowadzenie ciąży Częstochowa

Polecane posty

Witam, czy ktoś może coś powiedzieć z doświadczenia o prowadzeniu ciąży przez ginekologa Maćkowiaka lub Ziębińskiego w Częstochowie? i jak potem to wygląda w szpitalu. Z tego co wiem obaj pracują chyba na Parkitce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez dolaczam sie do tematu...szukam info znam 2 kolezanki ktorych ciaze prowadzil dr Mackowiak i byly bardzo zadowolone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zapytam o dr. J.Strzelczyka z Parkitki. Czy ktorejs z Was dziewczyny prowadzil ciaze? Co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudny temat. Częstochowa leży prawie sto kilometrów od najbliższych uniwersytetów medycznych i od dawna ma opinię prowincji, gdzie każdy lekarz myśli tylko o trzepaniu kasy, a nie rozwijaniu się i pomocy ludziom. Dlatego trudno cokolwiek doradzać, nie wiem, czy znajdziesz kogokolwiek, kto nie będzie chciał tylko wyciągnąć od ciebie kasę, przy okazji będąc bardzo przeciętną lokalną gwiazdą medycyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marni233
Polecam dr. Jan Bińczyk bardzo dobrze prowadzi ciąże zarówno z pierwszym dzieckiem jak i drugim byłam pod opieką tego doktora i obydwie ciąże przeprowadził bezbłędnie także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaNiera
Jedyny godny uwagi lekarz. Mówię o doktorze Bińczyku, prowadził moją drugą ciążę, chodziłam do niego w Medyk-Centrum. Lekarz godny zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaai
Moją ciążę prowadził dr Strzelczak tutaj masz namiar do niego http://strzelczak.com.pl . Bardzo sobie go chwalę miły i kompetentny lekarz. Posiada ogromną wiedzę i świetne podejście do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tych nie znam, ale za to mogę polecić doktora Olka z Olmedical. Doktor Sławek to fenomenalny lekarz. Szczególnie polecam go przy ciążach wysokiego ryzyka bo dba o swoje pacjentki. To jest lekarz z bardzo dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×