Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Firma cateringowa

Polecane posty

Gość gość

Jaką firmę cateringową polecacie na zorganizowanie dosyć dużej imprezy? Zależy mi na obsługi imprezy do 200 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno catering arts. Dla nas jako firmy pracowali już kilkukrotnie i za każdym był pełen profesjonalizm. Imprezy sa dobrze obsłużone a stoły bufetowe cały czas uzupełniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź koniecznie firmę http://gruparsvp.pl/ - robią catering na imprezy firmowe, ale też uroczystości typu wesela itp. Pyszne jedzenie, apetycznie podane i sprawna profesjonalna obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry catering z dostawą do domu można zamówić z restauracji www.restauracjesultan.pl - bardzo dobre jedzonko na każdą okazję. Ja tam zamawiam regularnie obiady na konferencję i ludzie zawsze pytają się gdzie zamawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją ulubioną firmą cateringową we Wrocłąwiu jest Margaret, często w pracy zamawiamy stamtąd jedzenie, zawsze jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazję zamawiać z firmy http://gruparsvp.pl/ i była to super współpraca. Pyszne i pięknie podane jedzenie, sprawna i miła obsługa :) Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie fajnej firm, która zrobi Wam fajną integrację w formie warsztatów kulinarnych, to polecam "Twój Kucharz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Twoj kucharz" a gdzie mozna zamowic taki catering, w sensie do jakich miast mozna zamowic taka usluge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Bielsko-Białej polecam zapoznać się z ofertą firmy www.catering-pyszne.pl Jest to świetna firma cateringowa, która dostarcza jedzenie do mojego biura. Zawsze gdy organizujemy konferencje, możemy na nich liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz dobrej firmy cateringowej, to z pewnością mogę ci polecić Catering Arts. Obsługują wesela, konferencje, duże eventy. Są w tym naprawdę świetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pol - Trans Catering ma całkiem smaczne dania. Jadłam ostatnio na weselu i nie narzekałam na walory smakowe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pol Trans Catering - smaczne maja dania a cena wcale nie jest wysoka jak na taka jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam katering robiła firma e-catering Ewa Kałamajska, tu masz linka do nich http://kalamajska.pl/ , oni nawet w Spodku katowickim na IEM robili catering, tam ich nasza firma wypatrzyła. Konkret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodytix
Jadlam kilka razy na chrzcinach jedzenie przygotowane przez Pol Trans catering i bylo smacznie. Dobrze dobrawione, apetycznie wygladajace. Nie wiem jak z cena bo to nie placilam ale generalnie wrazenia pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takowaax
Pol Trans Catering jest dobrą opcją. Jak będziesz miała dużo gości to tym bardziej bo pewnie coś tam będziesz mogła ponegocjować z ceną/os . Jeżeli chodzi o smak to bez zastrzeżeń. Smacznie , dobrze doprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Takowaax na komunii córki zamawialam od nich i było warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Chciałbym Wam polecic strone http://fiesta.com.pl/catering-firmowy-co-jest-istotne/ Jest to firma cateringowa, obsługująca imprezy dla kilkudziesięciu, a nawet kilkuset gosci. Do ich zalet należy świetna organizacja, doskonale przeszkolony personel oraz przepyszne jedzenie. Polecam zainteresowanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta80
ja mialam do czynienia tylko z jedna firma cateringowa Pol Trans catering na komunii i mojej chrześnicy. Posiłki były spore , każdy mógł się bezproblemowo najeść. Walory smakowe to każdego indywidualna sprawa ale mi i mężowi bardzo smakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemondo.pl strona w budowie ale robia eventy i zarcie tez dobre do tego pelna profeska polecam kontakt telefoniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma http://gruparsvp.pl/ - bardzo dobre jedzenie, miła współpraca, można się dogadać w każdym względzie :) My sobie bardzo tę współpracę chwalimy, a także nasi goście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynowoo
Pol Trans Catering - sprawdzeni, dobra jakosc jedzenia i zawsze świeże składniki..jeszcze sie nie zdarzyło żeby coś było nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam wiele razy z firmy cateringowej z Otwocka pod Warszawą J.B. Catering . Firma oferuję wynajem sal, wynajem stołów, krzeseł, zastawy i obrusów. Firma J.B. Catering oferuje również wynajem obsługi do kelnerowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczerze www.cateringdabrowa.pl. Organizują wesela i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Jedzenie wyśmienite i zawsze świeże. Bogata oferta w menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 osob ? to tylko Arts, bardzo dobra firma , duza, organizujaca wydarzenia dla duzych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisa

Jeżeli szukasz firmy, która oferuję usługi kateringowe to polecam firmę z Otwocka  i jest to firma  J.B. Catering. Firma nie tylko dostarczy smaczne dania na przyjęcie ale może zaoferować to również wynajem praktycznie  wszystkiego co na przyjęciu jest potrzebne włącznie z namiotami bankietowymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara

Ja korzystam z usług firmy cateringowej na Śląsku www.cateringdabrowa.pl. Zawsze smacznie i świeżo przygotowane posiłki. Szybka realizacja zamówień i dobre ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Podczepię się do tematu. Szukam firmy cateringowej do Warszawy. Ktoś coś? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena
Dnia 4.09.2019 o 08:57, Gość Anna napisał:

Podczepię się do tematu. Szukam firmy cateringowej do Warszawy. Ktoś coś? 🙂

Jak w firmie organizujemy spotkania to zawsze z Catering Blue korzystamy. Mają kawałek do stolicy, ale zawsze są na czas, a jedzonko ciepłe i ładnie wyglądające. U nich zawsze jest smacznie i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×