Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żadne cuda na zachodzie

Zarabiam na zachodzie 15euro na godzine netto i to jest gòwno

Polecane posty

Gość to jest tak

aha Zonk, rozumiem że Twoją mamusię i Ciebie tatuś wyrzucił z mieszkania, bo mu mamusia du/py nie dawała? stąd ten skrzywiony obraz życia? aaa, wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest tak

i nie odpisałeś / aś ... typowe :)  miłego weekendu, trollu! u mnie piękny dzień, słonecznie, zimno, spaliśmy do 9:30 teraz po śniadanku i idziemy na spacer w przepiękne miejsce

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trutka

Jak tak dalej pójdzie to za jakieś 500 lat PL dogoni UK. Tyle tylko, że UK też idzie naprzód i już dziś jest szóstą ekonomiczną potęgą świata. A PL stoi w miejscu z wyciągniętą rączką po zasiłki z UE, które i tak niedługo się skończą. A wtedy będzie w PL wielki płacz i biadolenie jaka ta UE jest okropna bo każe płacić za członkostwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trutka

Lata komuny są juz odrobione. Dlatego Polacy wracaja  i będą wracac. Każdy europejski zachodni kraj oznacza wydatki  czterokrotnie większe niż w PL. A w niektórych krajach nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Git

No co ty nie powiesz? A w międzyczasie ponad 1.000.000 Polaków siedzi w UK, zarabiają godną kasę i ani im w głowie powrót do polskiego piekiełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wyspa tuska

w PL zostali tylko emeryci, nieudacznicy i renciści, reszta dawno wyjechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figo

To niestety prawda. I są jeszcze tacy co już się pakują i wyjadą przy najbliższej okazji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość Gość
Dnia 13.10.2017 o 18:56, Gość gość napisał:

gdzie zarobisz €60 na godzine??? chyba tylko kadra nadzorcza stojąca z batem. Normalny człowiek etatowy ma do €30/godź max i do tego podatków mase z tego.

Zaskoczę cię, w 2012 pracowałam jako opiekunka osób starszych i facet naprawił nam zmywarkę. Miał 60€/godz. Wymieniał rurkę plastikową odprowadzającą wodę półtorej godziny! Rurka warta piętnaście euro plus koszt paliwa, bo po nią pojechał do sklepu. Rachunek ok 150€ wystawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość Gość

Ja potrzebuję operatora cnc za 18-22€ /godzinę z niemieckim A1 chociażby na Bawarię i nie mogę znaleźć. Gdzie szukać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgg
1 godzinę temu, Gość Gość Gość Gość napisał:

Ja potrzebuję operatora cnc za 18-22€ /godzinę z niemieckim A1 chociażby na Bawarię i nie mogę znaleźć. Gdzie szukać? 

Tyle to ja w PL mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hans
6 godzin temu, Gość Gość Gość Gość napisał:

Ja potrzebuję operatora cnc za 18-22€ /godzinę z niemieckim A1 chociażby na Bawarię i nie mogę znaleźć. Gdzie szukać? 

€22 to jałmużna, od €40 możemy pogadać, 10 lat doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 godzin temu, Gość Gość Gość Gość napisał:

Zaskoczę cię, w 2012 pracowałam jako opiekunka osób starszych i facet naprawił nam zmywarkę. Miał 60€/godz. Wymieniał rurkę plastikową odprowadzającą wodę półtorej godziny! Rurka warta piętnaście euro plus koszt paliwa, bo po nią pojechał do sklepu. Rachunek ok 150€ wystawił.

To jest roboczogodzina, to nijak ma sie do tego ile mu z tej wymiany rurki zostalo. Co wiecej -jesli tych rurek wymieni niewiele to dołoży do interesu bo koszty noga przewyzszyc jego przychody.

Widze sporą tendencje to przerzucania sie stawkami godzinowymi, zarobkami tygodniowymi,pensjami itp. Ja osobisie dawno sie z tego wyleczylem, zycie jest dynamiczne i nic nie jest dane na zawsze, najgorzej to zachlysnosc sie chwilowymi zarobkami i jescze pod nie ustawiac sobie coraz to wyzszy standard zycia. Okolo 10 lat temu jak przyszedł kryzys to ludzie zarabiajacy kilkadziestat euro/h z dnia na dzien tracili prace bo nikt ich umiejetnosci nie potrzebowal.Idealny model zarabiania to mniej ale pewne, a jesli mniej pewne to kilka zrodel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 27.12.2018 o 20:37, Gość żaneta napisał:

W uk wszystko jest 4x drozsze niz w PL wiec facet ma racje

Jak przeliczasz zety na funty to moze tak 😄

 

 Porownaj sobie ile litrow paliwa kupi sie za minimalna w UK a ile w PL 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 28.12.2018 o 13:54, Gość Wrociłam do pl napisał:

Te czasy juz bezpowrotnie mineły. 

Dzis zycie na zachodzie to albo wydawanie calej pensji na biezaco (co oznacza zero oszczedzania, czyli nie odlozysz na mieszkaje ) lub oszczedzanie (co oznacza dziadowanie po kilku w pokoju). Nie da sie juz na zachodzie zyc dobrze i oszczedzac jednoczesnie.  Dlatego tyle osob wraca do PL bo w kraju rodziny dostaja 500+ co jest o wiele wieksza pomoca niz w uk. 

Dobre zarty 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiacynta Hiacyntowska
Dnia ‎2019‎-‎01‎-‎01 o 01:30, Gość Fgg napisał:

Tyle to ja w PL mam

tak, tak, masz 84 zlote na godzine :)  dobre. dobre!!  to 13,500 zlotych na miesiac. jak ktos w Polsce tyle zaraba, kiciu, to nie siedzi na kafe. osobiscie znam w Polsce dwie osoby z takimi zarobkami. kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×