Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapach dzień po stosunku

Polecane posty

Gość gość

Głównie pytanie do dziewczyn. Błagam kobietki pomóżcie. Słuchajcie bo ja zaczynam panikować. Ja wiem ze powinnam iść do lekarza i pewnie tak zrobię ale chciałabym się dowiedzieć czy któraś tak miała lub ma. Otóż wczoraj uprawiałam seks. Dosyć ostry na tyle ze pojawiło się po tym drobne krwawienie. To jakoś mnie nie niepokoi jak to co dzieje się dzisiaj. Otóż (napisze to dobitnie dla oddania rzeczywistości) dzisiaj strasznie śmierdzi mi z pochwy. Nie wiem dlaczego. On miał prezerwatywę. Wczoraj i przez noc było w porządku. Nie odczuwałam żadnego zapachu. Dzisiaj w ciągu dnia ubrana wkładka nie wystarczyła. Czułam to nawet przez spodnie. Boje się ze może jakimś cudem sperma dostała się do środka? Nie wiem. Czy Wy tez tak miałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh oczywiście. Wczoraj pi stosunku (który był w ciągu dnia), wieczorem i dzisiaj rano również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reakcja na prezerwatywe albo złapałaś jakiegoś syfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to były prezerwatywy które używaliśmy wcześniej nie jakieś nowe. Powiedzcie mi proszę czy to nie jest oznaka tego ze sperma została w pochwie? Z każdym "syfem" itd sobie poradzę ale z ciąża nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Was, pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sperma zostala w pochwie to zapytaj swojego faceta czy jak wyrzucal gumke to czy byla pusta xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do ginekologa bo pewnie zalapalas jakas infekcje, niech ci leki przepisze. Albo siedz w smrodzie i czekaj az ci kafeterianki pomoga.. pomysl to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam w temacie ze do lekarza pójdę. Chciałam tylko wiedzieć czy któraś z dziewczyn miała podobny problem bo ja się z tym spotykam pierwszy raz i po prostu lekko panikuje. Nie musisz być chamska czy chamski. Wystarczy odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najprawdopodobniej jednak trochę spermy przedostało się do pochwy bo nasienie po dobie tak pachnie. Wypłucz pochwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:36 serio? I Ty myślisz ze ktoś w to uwierzy? Dziewczyna jest spanikowana a Wy takie bzdety wygadujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie czułyście nigdy "ostrego" zapachu przez cały następny dzień ja wam się partner spuścił a wy nie płukałyście pochwy. Mnie tam taki "ostry" zapach akurat nie przeszkadza i lubię gdy pachnę moim misiem. Sperma nie jest szkodliwa (ja się akurat zabezpieczam) ale taki zapach jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:28 czyli tez tak miewasz? To nie jest wynik tego ze coś się gdzieś przedostało? Nie mogę być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam taki zapach jak mój partner spuści mi się do pochwy ale jak masz wątpliwości to może to rozwiązać tylko ginekolog. Na wszelki wypadek zrób test ciążowy ale po dobie to chyba za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:13 czyli chcesz mi powiedzieć ze prawdopodobnie sperma dostała się do środka i jest duże prawdopodobieństwo ze jestem w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego nie wiem ale takie prawdopodobieństwo jest. Inna przyczyna to infekcja wywołana stosunkiem (może wkładał ci do pipy brudne ręce albo najpierw włożył palec do pupy a potem do pipki czego nie wolno robić) - tak czy inaczej ginekolog niezbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wizytę w przyszłym tygodniu ale teraz boje się jej cholernie. Złamanie się jeśli będę w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz wątpliwości czy nie zaszłaś w ciąż albo czy nie jest to poważna infekcja dróg rodnych to nie czeka się tydzień tylko idzie od razu na izbę położniczo-ginekologiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×