Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość pomocy

Polecane posty

Gość gość

Witam Serdecznie, Bardzo błagam o pomoc w pewnej sytuacji a o to ona: Poznałem dziewczynę miesiąc temu. Przez ten czas sie poznawaliśmy, zaczęło nam na sobie zależeć. Powtarzała, ze nie chce mnie stracic a ja ze nie chce stracić jej. Nie wyskakiwałem ze związkiem bo miesiąc to za mało. Ale pomału o tym rozmawialiśmy. Dokładnie wczoraj napisała mi, ze zależy jej na mnie, ze boi sie ze straci mnie, moje uczucia i ciepło. Po 15 minutach napisała, żebym z niej zrezygnował bo ona nie zna się na miłości i ze nie chce sprawiać mi przykrości i problemów i ze przez ten czas znalazłbym sobie ciekawsza dziewczynę niz ona. Określiła sie tez jako introwertyk. Ona nie odpisuje mi. Proszę was o pomoc, bardzo mi na niej zależy a skoro napisała mi to samo to jej tez musi. Nie wiem dlaczego po 15 minutach napisala co innego. Proszę was, ja nie chcę żadnej innej, nie uważam jej za nudną, zależy mi na niej. Dlaczego to powiedziala skoro nie chce mnie stracić. Błagam was.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znudziłeś jej się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak mogłem sie znudzić. Rozmawialiśmy o tym i zadna z nas nie uwarza siebie nawzajem za nudnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisać to ona Ci może wszystko. Słowa się nie liczą tylko to co robi. Czyli nie odpisuje, ogranicza kontakt. Daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest, jak się pisze. Rozmawiać trzeba, patrząc na siebie ROZMAWIAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ludzi jest niestety obłudnych i ona chyba niestety do nich należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, o pingwinicy w mieście, w którym mieszka wszyscy tak mówią i nie tylko to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale właśnie nawet jak nie odpisuje to na następny dzień normalnie gada ze mna jak sie widzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×