Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda466

Portal randkowy

Polecane posty

Gość Magda466

Hej. Mam pytanie. Założyłam ostatnio konto na portalu randkowym (19lat) i dodałam zdjęcia, ale zauważyłam, że piszą do mnie tylko starsi, misie lub ogólnie Janusze. W ciągu tygodnia i trochę dostałam ok. 40 wiadomości i może z tego tylko od 5-7 dość przystojnych. Czy to znaczy, że jestem aż tak brzydka, a Ci przystojni piszą do mnie z litości. Zawszę myślałam, że nie jest ze mną aż tak źle, a teraz mam doła. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukaj faceta przez internet dobrze ci radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie - po prostu w takim przedziale wieku jest wielu mężczyzn, którzy szukają młodszych dziewczyn na takich portalach. Po prostu ustal limit wieku (na większości porządnych portali randkowych da się to zrobić) i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda466
Limit wieku już dawno ustawiłam do 22. Ale najbardziej boli, że oni myślą, że mają u mnie szansę, albo, że rozmawiają jak równi ze mną. Ostatnio pisało mi się z kimś mega ciekawie i nawet myślałam, że to ten, a potem wysłał mi zdjęcie. Normalnie zwymiotowałam i do teraz chodzę struta. A dlaczego nie warto w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakaś dziwna sytuacja. Jeśli ustawiłaś limit na 22 lata to starsi nie powinni mieć możliwości wysłania do ciebie maila chyba że oszukują i wpisują młodszy wiek. Zatem zmień portal randkowy na bardziej poważny. Zresztą musisz się zastanowić czy chcesz tylko na randki (seks) się umawiać czy znaleźć w ten sposób kogoś na stałe. Jeśli partnera na stałe to nie każdy taki portal się nadaje i raczek trzeba korzystać z tych bardziej renomowanych. Polecam ci e-darling gdzie trafia mniej desperatów, ponieważ tam trzeba zapłacić oraz wypełnić specjalną bardzo długą ankietę, która pomaga w doborze partnera. Żaden desperat nie zapłaci za korzystanie portalu nawet jak nie są to duże pieniądze a nawet jak zapłaci to zniechęci go ta ankieta bez której nie można przejść do dalszego etapu - spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj na innym, na przykład na https://kochaj.pl/ masz robiony ekspercki test dopasowania co pomaga dobrać Ci odpowiedniego partnera :D to jest bardzo fajne i u mnie się sprawdziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy az tak jestes zdesperowana że musisz szukać przez internet. Tez byłem też szukałem i wiesz co .. i nic właśnie. To nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sama pisz do takich, którzy ci się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu jesteś próżna, podział mężczyzn na takie kategorie zdradza Twój sposób postrzegania ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×