Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Dzisiaj czuje się jak piąte koło u wozu

Polecane posty

gość dziś ale małe zawsze przegrywa w starciu z wielkim. Jeśli już coś robić, to na całego. Zrobić coś wielkiego, żeby potem się utrzymac i wygrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"trzeba robic cos małego zeby przeciwdziałac złu na świecie" xxx własnie na to liczą że będziecie robic coś małego:D tego sie nie da zmienić. co chcesz zmienić? wykorzystają cie do swoich planów zawsze i wszędzie. jestes piertolonym pionkiem tak samo jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćh
Lepiej kolo niz nie kolo nie. A ze u wozu? Spoko ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
róznie może byc. możliwe ze ziszczą sie wizje o wiecznym zyciu. wtedy zgodzisz sie na każde zło byle opłacić co miesięczny abonament za np wątrobę. kwestia wyglada tak że jak planuja handlowac organami to mozemy sie spodziewac drastycznego wzrostu zapotrzebowania na nie wywoływanego oczywiście sztucznie. możliwe że planuja to powszczepiać wiekszości ludzi i po czym zmienić płatnosci na ofiary i modlitwy. ty chyba nie masz pojęcia na jakim świecie zyjesz może i lepiej dla ciebie że nie wiesz. ja sam sobie sie dziwie że jeszcze nie popadłem w obłed po tym jak skojarzyłem kilka faktów. z tzw złem sie nie da wygrac bo za chwile poprzesuwaja nam sie granice moralne. to na tej ziemi niczyjej działa "zło" dobro zreszta też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czym chcesz walczyc z nwo? bardzo dobrze dla złe że chcesz z nim walczyc. po to wymyslono nwo żebyś z nim walczyła. chcesz walczyć z watykanem? a móże z satanizmem? ważne że cheesz walczyc reszta pójdzie z górki. a jak nie chcesz walczyc to też dobrze. tak działaja a w ostateczności jakby jednak sie okazało ze jakieś wyniki tej walki twojej są to cie złamia technikami które trzymaja w rezerwie. każdego można złamac szczególnie zaś osoby które chcą byc dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś skoro chcą już przeszczepiać, muszą taki organizm zepsuć. Jak myślisz jak najłatwiej i po kryjomu to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćh
Nooo. Ja tez mam slabsze dni. Czasami. Ale mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było działac jak był czas teraz to sie mozesz wybrandzlowac najwyej żeby ci dobrze było. ewentualnie poszukaj sobie jakiegos bogatego przystojnego męza najlepiej z nobliwej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem c***j mnie to obchodzi jak to zrobic. jak ja sobie cos znicszcze to na pewno od nich nie będę kupował. sam też nie wyhoduje bo będą mieli na to monopol jawny bądź zakamuflowany. mam umrzeć to umre i juz nawet sie nnie łudze ze któregoś z nich dopadne bo najprawdopodobniej będzie to tylko pionek taki jak ja. fajnie ze sie czujecie na siłach walczyć ze złem ale to tylko dlatego chcecie z nim walczyc ze wam sie wydaje że mozna z nim wygrac. ja bede robił swoje bez wzgledu na to czy są czy nie ma szans. wy zas jak zwykle pojdziecie na kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie zawsze można sie poświęcić koorfa to nie jest i film tu nie ma prostych rozwiazań szarży na bagnety albo wymachiwania pukawką i odznaka które cokolwiek załatwia. checie walczyc to se walczcie ja z wami walczył nie będe bo jednak chce wygrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś mam jedno małe pytanie - jesteś w tym świeży, tak? Wszyscy nowi, którzy się dowiadują jak funkcjonuje ten świat, tak reagują. Potem znajdziesz siłę, wiele pomysłów i wiele możliwości. Otworzysz oczy. Jakby nie patrzeć, oni też są ludzmi. My wszyscy jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, oni są zawsze szybsi, są zawsze o krok, zawsze rekrutują tych najlepszych z najlepszymi pomysłami i z najlepszym zapleczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćh
Widzisz. Sa dni kiedy jest ok ale twoj wewnetrzny glos skowycze. Tesknota oraz inne chuje muje czasem potrafia tak przycmic te 20stopni ciepelka za chuj cie strzela I masz cos ala dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa podstepne skoorfiele z doświadczeniem wiedzą informacjami i przetestowanyumi technikami o których my nie mamy pojęcia. cieszyłbym sie gdyby to była zgraja zboczków nie panująca nad swoimi żadzami. tu nie chodzi o moralnosc. to sa sliskie kwestie nad którymi tam sie nikt nie zastanawia chyba ze pod kątem wykorzystania ich przeciwko nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jestes w tym świerzy" xxx nie nie jestem świerzy po prostu długo leżałem w zamrażarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan takimi zeczami sie przejmowac dziewczyno. Wlacz sobie jakis film albo serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ja się nie przejmuje, przestalam już dawno, jeśli chodzi o ten temat. Po prostu rozmawiam. A jeśli chodzi o inne tematy -typu seks, ploteczki, chuje muje, to nie ze mną. W sumie są wyjątki, ale bardzo rzadkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wszyscy nowi tak reaguja" xxx tzn jak? myślisz ze jestem zszokowany albo wystraszony. lache na to kłade i na nich też. nie wiem o jakich nowych i starych bredzisz i c***j mnie to interesuje bo nie ufam nikomu i niczemu. moga mnie nawet wypiertolić na środku antarktydy na golasa zebym se fiuta odmroził piertoli mnie to i wszystko inne co wymyslą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Droga Wrozbello, swiata nie ocalisz ale mozesz pomoc jednostce,wesprzec psychicznie, cokolwiek. Jestes chciala I lubiana, dobra rada mozesz podniesc na duchu ludzi ktorzy potrzebuje wsparcia. Tego sie trzymaj a bedziesz wielka! Dobranoc kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćh
Za byciem czlowiekim. Ruchac kazdy moze. Czlowiekiem natomiast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a t ysie x menów naogladałas czy pomyliłas lokówke z wibratorem ze tak piertolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś dlatego masz rację, trzeba być przygotowanym na śmierć. Pytanie czy jesteś, czy tylko tak Ci się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×