Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Dzisiaj czuje się jak piąte koło u wozu

Polecane posty

Gość gość
"pytanie czy jesteś gotowy na śmierć" xxx jak bym se porządnie pobzykał to moge umrzec nawet trzy razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćh dziś sam fakt, że myślisz w ten sposób, robi z Ciebie tego właściwego człowieka. A jeśli chodzi o ******ie - normalna sprawa, jesteśmy do tego stworzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczyna mnie denerwować ta rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.35 Człowieczeństwo nie idzie na kompromisy, czy jesteś człowiekiem zależy tylko od ciebie i twoich życiowych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie chcesz powiedziec ze ci nigdy pipka nie swedziala:P a jakm swedziala to paluszki tam drapaly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćh
E tam. Postaw mi karty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sie zastanawiam co robicie z narządami bojowników o lepszy swaiat. w końcu z czegos trzeba finansować szczytne cele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylo by przyjemniej zaprosic do siebie faceta z porzadnym bolcem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś tylko w jaki sposób można zbadać poziom człowieczeństwa w człowieku? Czy możemy oceniać przez pryzmat bycia dobrym bądź złym, może chodzi o iloraz inteligencji. Może po prostu po czynach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi penisa mozesz postawic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćh
Jak potrzebujesz imienia to te na r :D Ale cicho szaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.53 to nie jest trudne, posiadanie żywego sumienia, uczciwość, brak obłudy, empatia, wdzięczność, godność i im podobne cechy wyróżniają człowieczego człowieka. U jednych człowieczeństwo objawia się wcześnie, inni dojrzewają do niego latami, jeszcze inni nigdy go nie osiągają. Człowieczeństwo nie idzie na kompromisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kooorfa. wiedziałem że gdzies tu sie kręca watykańskie zombiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćh
Wiara jest pelna sprzecznosci nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos wam wyjasnie. o ile w ogóle biblia czy przykazania mają ckolwiek wspólnego z historią w co szczerze powątpiweam to 10 przykazań obowiązywało w gromadzie koczowniczej., nikt tam nie traktował ludzi z innego plemienia jako ludzi a tym bardziej ni zamierzał stosować wobec niego pryzkazań. ot taka wzajemna umowa grupy beduinów zeby sie mogli wyspać przed plądrowaniem jakiejs wioski zamiast pilnowa c czy im sie żony nie puszczają albo czy ktos nie chce im poderżnac gardła za wielbłada. w mafii tez nie mozna sie okradać zabijac bo maja swoich sędziów p;ukac cudzych żon itd. zreszta to bardzo religijni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówie o mafii włoskiej ewentualnie o gammorze. mają podobny stosunek do ludzi spoaza struktur jak talmudyczne pejsy. w gruncie rzeczy podejrzewam, ze własnie nimi są przynajmniej szychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.05 etyka i moralność - mówi ci to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. nic to nie mówi. gdzie bys nie zajrzał to etyka imoralnośc wynika z warunków życia a o tych warunkach decyduja przeważnie ci którzy nie przestrzegaja tych zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc nawet nie znam definicji tych słów jak zreszta wiekszosc. ot po prostu kazdy używa tych sformułowań jak chce poprzeć swoje racje magicznymi formułkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćh
Mi sie podoba jeden aspekt wiary Czlowiek ma wolna wole Ale Nie dostapi nieba ten kto nie bedzie tr****** I sluchal pplecen najwyzszego Wiec Wolna wola jest ale to raczej wada nie? Cos co nam przeszkadza w drodze do szczescia chyba ze chcemy tak jak najwyzszy chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to takie odwoływanie sie do jakichs dogmatycznych założeń i aksomatów. to jest sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem co nie oznacza, że zdrowy rozsądek oznacza czyste wyrachowanie. może zresztą i oznacza. ale czy człowiek nie legitymizuje swojej władzy nad zwierzetami swoim intelektem? a co to jest intelekt? moralnośc? etyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćh dziś Czy to jest tak, że grasz przed najbliższymi kogoś kim nie jestes? Chciałbyś w końcu się ujawnić, wyjść z cienia? Czujesz się otoczony zagrożeniami, z czego część z nich jest prawdziwa, a część jest wytworem wyobraźni. Jesteś trochę niestabilny uczuciowo, co potęguje uczucie strachu i niepewności. Opuść bańkę bądź wewnętrzny strach u staw czola problemom by odzyskać spokój duszy i szczęście. Widze zachwianie równowagi. Chodzi to o aspekty życie, z którymi teraz sobie nie radzisz, bądź masz watpliwosci czy idą w dobrym kierunku. I wiem, że Ty będziesz szukał tej równowagi, bądź nawet teraz to robisz. Widzę pewne umiarkowanie. Ale także wątpliwości, po podjęciu pewnych decyzji. Nie ma czego się obawiać, człowiek z odpowiednim nastawieniem może przezwyciężyć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie najwyższy żadnych poleceń nie wydywał. zreszta nawqet jakby mi je wydał to bym to go musiał zrobic w c***ja bo nie lubiejak mi ktos wydajepolecenia. można mnie o cos poprosic np o rozważenie zrobienia tego i tamtego najlepiej nie ściemniajac przy tym że chodzi o moralnosc ba o o dobro ludzkości a nawet i całego wszechświata. po tym zazwyczaj nastepuje cos w rodzaju szantażu: jezeli tego nie zrobisz to to i tamto. to wtedy jak cie nie chca jawnie obic ryja z jakiegos powodu. tzw sprytni manipulatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×