Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wasze przedszkolaki też mają ciągle zatkany nos?

Polecane posty

Gość gość

Bo mój synek jak nie chodzi to przedszkola, to wszystko ok. Ale wystarczy kilka dni w przedszkolu i juz mowi i oddycha przez nos. Teraz chodzi drugi rok do przedszkoka i chociaz tez infekcje sa duzo mniejsze, to nos zatkany cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz uszy. Moj syn po wiecznie zatkanym nosie ma plyn w uchu przewlekle a przysiegam ze na kilku pediatrow ktorzy go widzieli JEDEN tylko zauwazyl ze cos jest nie tak. Pediatrzy sie na tym nie znaja. Nie wiem jak to mozliwe ale oni tego nie widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uszy ma regularnie sprawdzane i przewaznie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 4 latek teraz we wrześniu poszedł pierwszy rok przedszkola. Katar dostał koło 10 września i tak 3 tygodnie go leczyliśmy. ak już przestało lecieć to po 3 dniach znowu leciało. Dzisiaj znowu zaczął kichać. Mój ma od urodzenia wysięki w uszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uszy ma regularnie sprawdzane i przewaznie jest ok. X Chodzicie co jakiś czas do laryngologa? czy jak ma sprawdzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laryngolog koniecznie. Pediatra nic nie zobaczy. A dobrze słyszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, chodzi tez do laryngologa regularnie. Pediatra przy kazdej okazji tez zaglada do uszu takim samym urzadzeniem, co laryngolog - jest na tym punkcie przeczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to przynosi z przedszkola, to chyba wirusowe. Może sinus rinse do płukania by pomogło ? My stosowalismy. Ale przyczyna okazal sie byc nabial, i po zmianie diety nastapila poprawa z noskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z alergii wyszła tylko leszczyna i to poziom ledwo nachodzący na 3, reszta nic. Więc to raczej wirusowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×