Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Załamka87

Waga po ciąży

Polecane posty

Gość Załamka87

Hejka, Mój problem polega na zrzucaniu wagi po ciąży. A mianowicie ...trzy miesiące temu urodziłam dziecko, dodam ze to moje drugie.Waga sprzed ciąży 60 kg , waga po 80 kg. W czasie ciazy nie obzeralam się , jadlam zdrowo,pilam ogromne ilości wody codziennie . Dziecko, wody i reszta 5 kg odeszło.15 kg zostało. Karmilam piersią około 8 tygodni ,potem przeszłam na mm. Zaczelam diete , lekkie ćwiczenia , spacery itd. Waga nie spada , stoi w miejscu , jem malo o często.Ćwicze kilka razy w tygodniu. A mimo to moja waga stoi,jak zaklęta. Nie mam juz pomysłu ,co moglabym zrobić ,żeby to w końcu ruszyło.Jak i w czasie ciąży ,tak teraz wypijam.ogromne ilości wody , jem dużo warzyw , owoców , kasz .Nie jem fast foodów, słodyczy w ogóle , ziemniaków , białego pieczywa tez nie. Myslalam ,ze na tyle wyrzeczeń powinnam schudnac szybko , a tutaj niestety waga stoi ,jak zakleta. Czy któraś z. Was tez tak miała ?? Nie mogę juz patrzec na swoje stare ubrania w rozmiarze S ... Płakać mi się chce ,bo obecnie nosze ubrania w.rozmiarze L. Bylabym wdzięczna za każda odpowied.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×