Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wykształcona kobieta i tępy osiłek to nader częsty widok

Polecane posty

Gość gość

coraz częstszy. Ona po studiach, oczytana, a on prosty chłopak z uprawnieniami na frezarkę CNC, lub kibol jaki, czy "biznesmen" który sprowadza fury z reichu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest złego w wykształceniu zawodowym? Wykształcenie nie definiuje człowieka, bo równie dobrze można być sędzią i lać żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czym poznajesz czyjeś wykształcenie na ulicy? :D Po ubiorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym poznajesz czyjeś wykształcenie na ulicy? smiech.gif Po ubiorze? a oczytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a uprawnienia na frezarkę jak poznajesz- teraz trzeba je sobie na czoło naklejać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zazdrosna stara panna co odrzucała każdego to pisze i nikt jej nie chce. Wiesz w ogóle co to jest miłość, fascynacja i szacunek? Widać, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety lecą na prostych chłopaków, robotników i na ich kasę, wmawiają sobie, że oni są inteligentni, bo przecież nie powiedzą, że chcą głupka, którzy przynosi mamonę, a przez ostatnie 20 lat do zawodowek chodziła sama patola i tępota, nieuki, ktore na dyktandach robiły po 3 błędy w jednym wyrazie, a teraz robią kasę na frezarkach albo dilerce, albo nielegalnej działalności, a laski na nich lecą i mówią, że oni są inteligentni. Buahahahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego ze wykształcona i oczytana jak marne pieniadze w państwowce zarabia? bez opcji awansu? i jeszcze cieszyć sie ze w zawodzie wyuczonym pracuje. łaska panstwa doprawdy. a mąż do niemiec na 3 miesiace pojedzie i roczną moja wypłatę przywozi. taka różnica oto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam takich par, a trochę dziewczyn po studiach znamJeśli już to panna może być po studiach, ale jakichś prywatnych, no góra po pedagogice i żadnego oczytania- raczej upodobanie do prostych rozrywek- tipsy, grille, macanie po d.... A co do dresiarzy- znam faceta po aplikacji radcowskiej, który lata na ustawki, bo lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale przyznajcie wprost, że lecicie na debili z kasą, a nie wmawiacie, że głupek po zawodowce jest inteligentny tylko dlatego, że gdzieś tam kroi kasę na obsłudze prostej maszyny, która małpa by obsluzyla albo oszukuje skarbówkę, a wy nazywacie to inteligencją i ogarnięciem zyciowym, bo nie macie odwagi przyznać przed sobą, że lecicie na prymitywów, więc cała inteligencję sprowadzacie do forsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź w końcu do tego burdelu, bo się smutno robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiety koleś po studiach medycznych jest tak samo inteligentny jak kierowca tira międzynarodowy, albo spawacz detali bo zarabiają porównywalnie, a przecież te głupie zwierzęta twierdzą że kasa to całkowite odzwierciedlenie inteligencji dla własnego komfortu psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naoglądałam się tych "ynteligentów". Jak zobaczyłam ynteligentnego alkoholika po studiach, to dopiero zrozumiałam co się w życiu liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale przyznajcie wprost, że lecicie na debili z kasą, a nie wmawiacie, że głupek po zawodowce jest inteligentny tylko dlatego, że gdzieś tam kroi kasę na obsłudze prostej maszyny, która małpa by obsluzyla albo oszukuje skarbówkę, a wy nazywacie to inteligencją i ogarnięciem zyciowym, bo nie macie odwagi przyznać przed sobą, że lecicie na prymitywów, więc cała inteligencję sprowadzacie do forsy. nie cieciu, nie lecę, nie leciałam i zapewne nie będę lecieć na faceta tylko dlatego za ma kasę a nie ma innych zalet. I nie to co opisałeś uważam za ogarnięcie życiowe. Zresztą zobacz na swoim przykładzie- głupiś jak but, prymitywny w osadach i postrzeganiu swiata i jesteś sam, wieć kobiety jednak to wyczuwają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś frustrat po studiach, zrozumiał, że życie a teoria to co innego :) Nie wyżywaj się tak :) Po prostu kobiety lubią fajnych, zaradnych życiowo mężczyzn, a forsa to już efekt uboczny tej zaradności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty jesteś tą samotną wyspą i outsiderem należącym do Mensy, taki wyjątkowy, któremu żadna nie dorasta do pięt? I mamy rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak, ale przyznajcie wprost, że lecicie na debili z kasą, a nie wmawiacie, że głupek po zawodowce jest inteligentny tylko dlatego, że gdzieś tam kroi kasę na obsłudze prostej maszyny, która małpa by obsluzyla albo oszukuje skarbówkę, a wy nazywacie to inteligencją i ogarnięciem zyciowym, bo nie macie odwagi przyznać przed sobą, że lecicie na prymitywów, więc cała inteligencję sprowadzacie do forsy. X Ty też nie jesteś inteligentny, w dodatku wulgarny i obrażasz innych ludzi. Zrównujesz człowieka do małpy. Nie posiadasz ogłady, wychowania ani kultury. Taki typowy dresik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko nie rozumiem, co takiego nadczłowieka obchodzą jakieś zwierzęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być inteligentnym, a po studiach to, nielicha różnica. Studia nic nie dają. Jedynie psychologiczną pozycję do zwalczania człowieczeństwa w zarodku. Idiota po zawodówce jest tak samo głupi jak i ten po studiach. Dlatego powiem jedno. Gruby jest głupi a wysoki mądry. Te dwa stereotypy ciągle są na czasie. A WY NADAL IDIOTAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dresik, który myśli, że jak ma papier jakiejś uczelni, to nie jest dresikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dlatego, że gdzieś tam kroi kasę na obsłudze prostej maszyny, no jeśli ktoś komuś płaci krocie za obsługę prostej maszyny to jednak nie jest ona aż tak prosta- ty autorze nie potrafisz jak widzę, a jej obsługiwanie jest społecznie potrzebne. Lepsze to niż pseudointeligent, który niczego nie wie, nic nie umie, nie ma pomysłu na siebie , ale ma pretensje do całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tak prosta? Mój znajomy ma zakład gdzie zatrudnia tych frezarzy i nieźle im płaci. Kiedyś poszedłem i poprosiłem go, żeby mi pokazał jak to się robi. Parę prób zrobiłem, on patrzy i mówi, że bardzo dobrze mi to idzie. Ja do niego. I Ty za to płacisz ludziom tyle forsy? Przecież to banał... A on do mnie: No, może masz rację. Haha, nauczy się taka małpa po zawodówce czegos prostego, nigdy na studiach nie była, nie wie co to jest pięć lat egzaminów, ćwiczeń, laboratoriów wielogodzinnych, gdzie nie machniesz na odlew i nie odmierzysz na oko, ale pierdolić o studiach to potrafi najwięcej chociaż ledwie maturę zdał. A laska mówi, że oni ogarnięci życiowo. Bosh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego tak jest? Dlaczego kobiety tak bardzo pragną związku z debilem i prymitywem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×