Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja się bardzo cieszę że urodzę synka!!!!!!

Polecane posty

Gość gość

Mam już córkę i syna i będę mieć drugiego i mam to w nosie czy to chłopiec czy dziewczynka. To moje maleństwo, które kocham nad życie!!! Wszystkie dzieci są dla mnie cudowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też noszę pod sercem synusia :) Najlepsze jest to, że wiedziałam to od samego początku :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy, ze sa jeszcze szanse, na to, zeby moja corka miala normalna tesciowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś bo masz juz corke ;-) gdyby to byl 3 chlopak nie bylabys taka szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w rodzinie maja 3 corki i nie moga przezyc ze syna nie maja. Szczegolnie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to znaczy, ze sa jeszcze szanse, na to, zeby moja corka miala normalna tesciowa? x Może. Jak sobie zasłuży, to będzie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2 synów i 3 też będzie syn i cieszę się bardzo. Z córki też cieszyłabym się tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem bezpłodna i w ogóle nie mogę mieć dzieci. Mogę przygarnąć tego czwartego synka, czy trzecią córkę. Matko, co za infantylne babole na tym forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam synka i staramy się o kolejne. Jest mi wszystko jedno jakiej będzie plci. Drugi synek miałby sporo rzeczy po starszym. Do córeczki trzeba będzie kupować. Walczyłam o pierwsze dziecko cztery lata i potem dwa lata rehabilitacji i pracy nad synkiem by byl tak samodzielny i zdrowy jak rówieśnicy. Mam w sobie pokorę i wdzięczność do losu, że mam to dziecko. A pani, która nie może mieć dzieci bardzo współczuję i trzymam kciuki by znalazła sposób na to by być mamą bo to jest największe szczęście w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super autorko. Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również czekam na syna i kocham go najmocniej na świecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×