Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mil918

Narzeczony nie chce brać urlopu ojcowskiego

Polecane posty

Gość gość
Zawsze się znajdzie jakiś TALIB, który rozwali temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosnice.. Czyzby Wasi mezowie mieli Was gdzies albo klepiecie taka biede, ze te dwa tyg kasy z zusu robi az taka roznice? Moj wzial na mnie 2 tyg opieki po cc. Ojcowski wybral gdy dziecko mialo 4 miesiace, zbieglo sie to z 2 tyg urlopu wakacyjnego, wiec caly lipiec byl w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Autorko zapytam cię wprost,jesteś tak bogata że stać cię na to by facet siedział w chałupie i niańczył z tobą dziecko? Xx A ja zapytam cię wprost czy jesteś taka tępa i nie wiesz ,że urlop "tacierzyński"2tyg. Jest 100%płatny i pracodawca ma OBOWIĄZEK go udzielić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie po porodzie mąż mi nie był do niczego potrzebny. Karmilam piersia więc i tak wstawalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze że niektórym tutaj żal d**e ściska że ktoś może zyć w związku partnerkism ( konkubinacie ), widać co niektóre też by tak chciały tylko niestety zahciało się białej sukienki i fontanny z czekoladą na weselu i te ozdobione mieszkania balonikami ohh ahh... napewno sąsiedzi pozazdroscili...a teraz jak nastala zwykla proza zycia to zeby wbijają do konkubinatu bo jak ta konkubina bedzie zle traktowana przez partnera to sobie od niego pojdzie a wy bedziecie musialy siedziec jak przyslowiowa mysz pod miotłą albo isc do sądu i tam prac brudy przed obcymi ludzmi..naprawde tylko pozazdroscic :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Mówisz że sobie pójdzie??? a ja pytam gdzie i to z przychówkiem?Juz tam czekają na ciebie z otwartymi ramionami ha ha ha.Wiesz skąd się biorą konkubinaty? 1.baba siedzi z rozwodnikiem badz jeszcze bez rozwodu 2,facet nie chce ślubu bo uważa że raz duupsko zmoczył i nie chce więcej. etc.etc. Gdyby tylko zechciał to gnałabyś na skrzydłach po białą kieckę.Jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma:).Nie odwracaj kotka ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×