Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks po roku zwiazku

Polecane posty

Gość nieszczęsliwy maz
Ja z moja chodzilem 4lata nie chciala sexu przed slubem wiec to uszanowalem, no ale poeszczoty itp itd byly, mokra tez byla jak jej reke wkladalem i zainteresowanie tym z jej strony bylo wiec wydawalo sie ze warto bylo czekac. Niestety byl to wstep to mojego nieszczesmego poznej malzenstwa, na tym cala jej chec do sexu sie skonczyla, ponad 2lata slubu i tylko kilka razy sex co moge policzyc ma palcach jedej reki ciagle wymowki i ze ja jeszcze to boli, jedynie to na co jej zalezy to tylko kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strata czasu zarowno jego jak i jej (ewentualnie inna konfiguracja - tolerancyjny jestem :)). kasa jest tez bardzo wazna, o ile nie wazniejsza niz seks :). brak kasy moze wplynac negatywnie na seks, natomiast brak seksu moze pobudzic do wytezonego dzialania wiec moze poprawic efektywnosc zawodowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne te baby, wymyslaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Ugniatamy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak baba jest zblokowana to trzeba ja jakos zachecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast wziac sie za babe to czekaja na jej krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlooy zamiast wziac sie za babe to czekacie az one zrobia krok. To nie baba powinna inicjowac kontakty seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:10 ale chłop ciągle nie może grać pierwszych skrzypiec bo to w końcu staje się nudne jak mydlana opera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze,chlop powinien inicjowac a baba rozkrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej powiedziałem kiedy ty kiedykolwiek powiedziałaś choć się bzykniemy?a ona mi na to że myslałam ze nie masz ochoty .tylko ze my jesteśmy już 16 lat ze sobą!!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
" na tym cala jej chec do sexu sie skonczyla, ponad 2lata slubu i tylko kilka razy sex co moge policzyc ma palcach jedej reki ciagle wymowki i ze ja jeszcze to boli, jedynie to na co jej zalezy to tylko kasa." x Zwodziła Cię tymi 4 latami. Wcale jej wcześniej się nie chciało seksu, tylko udawała - miała doskonałą wymówkę, że nie może uprawiać seksu przed ślubem z przyczyn religijnych. Chamstwo i pefidna przebiegłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 8.50 kasa wcale nie jest najwazniejsza:)kasa a seks w ogole nie sa w zwiazku ze soba a przynajmniej nie powinny byc bo to juz zakrawa o najstarszy zawod swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 12.36 zwodzila nie zwodzila ale sama go do oltarza nie zaciagnela pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka jest prawda drodzy panowie ze kobiety nie chca inicjowac kontaktu seksualnego nie z powodu takiego ze nie maja ochoty tylko z powodu zblokowania bo to wy wbiliscie do glowy babom ze nie powinny sie podkladac, ze nie wypada. durne stereotypy ze latwa itp. a teraz pretensje ze nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:38 nie napisalem ze jest najwazniejsza tylko ze jest bardzo wazna. bo jest. mowimy oczywiscie o powaznym zwiazku a nie seksie dwudziestoparolatkow. kasa i seks sa ze soba scisle zwiazane, bo jak zapewne slyszales lub czytales, jak ona jest to w zwiazku jest ok. pojawiaja sie natomiast problemy jak jej nie ma. co jest najczestsza przyczyna klotni w zwiazku/malzenstwie? wlasnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale kasa i seks nie moga byc ze soba powiazane. Kasa osobno seks osobno. To i to jest wazne ale w zwiazku opierajacym sie na milosci ale tak prawdziwe nie powinno byc to na pierwszym miejscu. Ani jedno ani drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego jak byc powinno i nie powinno ucza w szkolach i w kosciolach. mowi sie te bajki dzieciom, ktore nie maja pojecia o prawdziwym zyciu, a pozniej faceci w spodnicach prawia kazania o idealnym zyciu w malzenstwie. a wszystko po to by zawladnac zarowno cialem jak i dusza czlowieka. podzial na cialo i dusze tez jest od zarania dziejow zeby zniewolic calkowiecie plebs. wszystko to bajeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Wy! Idzcie do oltarza bo chlop ma pieniadze i tylko dlatego idzcie! Ludzie orzestancie w koncu patrzec na wszystko przez pryzmat kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przez jaki pryzmat mamy patrzec? ktos ci je zapewnia? znasz pojecie "piramidy potrzeb"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem na chlopie spoczywa obowiazek utrzymania rodziny ale tez to nie doidło do kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak naprawdę kocha to poczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorzej jeżeli ona ma za sobą przygodny seks nie jeden raz a faceta przez rok trzyma na głodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w skrocie mowi, ze nie ma sensu dyskusja o dachu, jezeli nie ma fundamentow. zeby mowic o wartosciach wyzszych trzeba miec zapewnione solidne podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k.. sory, ale ja mam robic za nauczyciela zycia? wake up.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki nie ma seksu to żaden związek. Koleżeństwo może. A to do wierności i wyłączności nie zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
gość 2017.10.18 Gosc 12.36 zwodzila nie zwodzila ale sama go do oltarza nie zaciagnela pewnie x Nie, ale facet mogł tego nie zauważyć. Oszustwo nie zawsze jest widoczne. gość 2017.10.18 taka jest prawda drodzy panowie ze kobiety nie chca inicjowac kontaktu seksualnego nie z powodu takiego ze nie maja ochoty tylko z powodu zblokowania bo to wy wbiliscie do glowy babom ze nie powinny sie podkladac, ze nie wypada. durne stereotypy ze latwa itp. a teraz pretensje ze nie daje x To niestety prawda. Uwielbiam otwarte kobiety na seks, które same potrafią go inicjować i robia to. Co do pieniędzy, one musza byc, zeby utrzymać rodzine, ale jesli kobieta wiąże sie tylko dla kasy, swojej wygody i łatwego zycia, to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×