Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeciętny facet z normalną pracą jest dla was kobiet nudny

Polecane posty

Gość leki zabijają
jeden ze skutków uboczny na pewnym "leku" który lekarka wypisała mojemu dziecku "może spowodować ŚMIERĆ", nawet gòwna nie wykupiłem z apteki, niech sama to gòwno żre tępa kur/wa, tylko takiej przypíerdolić po ryju, lekarze to przeskur/wysyny, śmieją się z nas i trują różnym gòwnem i dostają za to jeszcze PREMIE. Od tej pory nie chodze do lekarzy nawet jak jestem umierający, píerdole tą całą jeb/aną mafie medyczną, aby zdychali w mękach okrutnych te skur/wysyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.10.21 durna kur•wo, twój lekarz cie zabije i nawet nie mrugnie, aby kasa się zgadzała, a ja wole kozie mleko i znachora, zamiast je/banego seryjnego morderce w postaci jakiegoś psychopaty w białym fartuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjechaliście z tematu i paru tutaj nieźle popłynęło w ślepą uliczkę wyzwisk. Jeden jest lekarzem ,a inny politykiem . Temat topika jest inny i na tym się skupcie. Facet z normalną pracą to ..no własnie,co to normalna praca? Nauczyciel,policjant,medyk,sprzątacz ulic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kazda w dobie wszechobecnych ronaldo i bradow pitow chce miec ksiecia i pozniej czlowiek widzi tej patologii pelno z bekartami wszedzie. Jeszcze nos to zadziera smiesznie wysoko choc najczesciej wegetuje dzieki rodziocm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma pinset plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z normalną pracą
jestem kierowcą autobusu miejskiego, to normalna, potoczna, codzienna bez ceregieli, praca. mój kolega pracuje przy produkcji narzędzi fabrycznych, praca fizyczna przy sprzęcie, to też tz. NORMALNA praca, mam też znajomych hydraulików, elektryków, operatorów maszyn itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może za wysoko mierzysz? jestem po 40, rozwodnik, z 2 dzieci...sam byłem od rozwodu dobre 3lata, swatali mnie znajomi ale nie udawało się, panny ciągnęły kase tylko. I wiesz co...zarejestrowałem się na https://www.randki24.pl/kobiety/mazowieckie/warszawa/ i tu znalazłem Teresę...pokochał takiego przeciętnego faceta jak ja, jest jak najbardziej normalną, atrakcyjną kobietą ...da się ale trzeba chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:49 Cóż... głupków nie sieja.Sami się rodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda chce przystojnego aktora z serialu TV, niestety 99% się zawiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie? zrób ankiete. 90% chce bogatego księcia z pałacem, i 89% tego nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×