Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podróż za miłością

Za dobrą, skromną dziewczyną pojade na kobiec świata

Polecane posty

Gość gość43
Ale te 5% to nie dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.10.22 Baby wola.wybrzydzac i byc same niz zwiazac.sie z kims normalnym/przecietnym Zgłoś hooj im w du'pe, niech ich następny Simon Mol przeora i zarazi HIV, wtedy mniej durnych lewackich suk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 dziś Cóż... 99,9% facetów to k****arze wkładający gdzie sie da, nawet jak mają swoją babę która spełnia swoje małżeńskie obowiązki. >>>> kluczowy wyraz to "obowiązki" tępa kur/wo, jakby to była katorga w kamieniołomie, ale gdyby to był Simon Mol, co pisze wiersze i słodko gada to by na pałe skakała nawet dziewica studentka humanistka, wy jesteście tak durne pissdy że logiczna dyskusja jest bezowocowq z wami. Idź daj szpare czarnemu z HIV, bo on taki "egzotyczny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem miła, ladna, normalna i sama. Wy wolicie lafiryndy, a potem narzekacie i sie rozwodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:34 Jestem ładna,mądrą i sama. To z takimi się rozwodzimy bo nie ma ładnych, mądrych i fajnych. Fajne sa brzydkie i grube. Kłamiesz trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym miała za męża takie jak dno jak ty to oczywiście że to tylko byłby obowiązek małżeński. Ty chociaż zawodówkę skończyłeś kundlu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko! Skąd w ludziach tyle zawiści?! Drogi Autorze a gdzie probujesz taką znaleźć? Może problem dotyczy obszaru poszukiwań? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takich chyba, ze zajete od podstawowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce lafiryndy
gość 2017.10.26 Jestem miła, ladna, normalna i sama. Wy wolicie lafiryndy, a potem narzekacie i sie rozwodzicie. Zgłoś pewnie z domu nie wychodzisz i normalny facet nie ma szansy cie spotkać, bo niby jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróż za miłością
gość dziś Matko! Skąd w ludziach tyle zawiści?! Drogi Autorze a gdzie probujesz taką znaleźć? Może problem dotyczy obszaru poszukiwań? oczko.gif Zgłoś w jakim obszarze mam poszukiwać? Nie chodze ani do kościołów, ani na disco, ani nie pijam po knajpach. Potrale randkowe to w większości szambo więc nie używam. Do pracy jeżdże sam autem, oraz pracuje z samymi facetami. Nie lubie szwędać się po sklepach ani galeriach handlowych. Więc co polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×