Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Antykoncepcja a bol piersi. Tabletki VIXPO

Polecane posty

Gość gość

Witam was. Od jakiegoś czasu biorę tabletki antykoncepcyjny VIXPO. W sumie nie przytylam nie mam jakiś humorkow według mnie. Tylko jest jeden problem od miesiąca mam bol jednej piersi. Dokładnie lewej. Nie potrafię opisać bólu. Ale lekko wam go spróbuje przedstawić . Czuję dyskomfort, ucisk w piersi, rozpieranie oraz bol nie jest on ciągły tylko występuje np. Jak sie klade. Nie jestem pewna bo lekko sie już boje czuje kłucie ale nie wiem czy to niż nie moja psychika. Przepraszam za chaotyczność i z góry dziękuję za odpowiedzi. A tym którzy maja zamiar się śmiać z mojego problemu niech wiedza ze życie jest kruche i każdego może to spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletki vixpo

Witam od 3 miesięcy biorę tabletki vixpo.Początkowo dobrze się czułam, jednak przy drugim opoakowaniu zwiększył mi się apetyt i to bardzo.Moje lipido zmalało prawie do zera, nie wspominając o bólu piersi przez ponad tydzień już po miesiączce, a nie przed jak zazwyczaj.Jestem rozdrażniona, senna, zmęczona.Do tego migrena nie do wytrzymania.Wczesniej plamienie trwało 3 dni teraz przy trzecim opakowaniu tydzien .Bol brzucha i podbrzusza.Z czawrtego opakowania wzięłam tylko dwie tabletki i zdecydowanie kończę przygodę z vixpo.Nie są dla mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×