Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaką macie temperaturę w mieszkaniu?

Polecane posty

Gość gość

U mnie ok 18,ale wiem,że dla niektórych to za zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzejemy gazem,więc wydatki duże i też oszczędnie z temperaturą+18,ale mnie to wystarcza,bo nie lubię się przegrzewać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 stopnie, w ogóle nie grzejemy teraz, wystarczy dobrze uszczelnić okna, czasami tylko jest włączony kaloryfer na dole w domu i nic więcej. Dużo można zaoszczędzić jak się ma ciepły dom czy mieszkanie i grube ściany, a nie z kartonu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba w Afryce mieszkasz,bo mam solidny dom i nowe szczelne okna i nie wyobrażam sobie,żeby nie grzać i mieć 24 stopnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 stopnie, nie grzalismy jeszcze w tym roku, ale mamy centralne i ocieplany blok wiec same ściany sa ciepłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolo 16 stopni na zewnątrz 10 nie zamykam okien, nie choruje nie marzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 st, mieszkanie 40m, nie grzeję jeszcze, wietrzę mieszkanie przynajmniej 2 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Identycznie jak u osoby z 10:18. Do tego często wietrzymy, a i tak po zamknięciu okna zaraz robi się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 24 stopnie, w ogóle nie grzejemy teraz, wystarczy dobrze uszczelnić okna, czasami tylko jest włączony kaloryfer na dole w domu i nic więcej. Dużo można zaoszczędzić jak się ma ciepły dom czy mieszkanie i grube ściany, a nie z kartonu.. X Wprowadzilam sie do mieszkania ktore mialo az tak dobrze uszczelnione okna, ze grzyb na scianie zaczal wychodzic. Oraz powietrze w domu bylo az za bardzo wilgotne, przy takich oknach to ja tez bez grzania mialam 24 stopnie, i tak musialam zamontowac w oknach takie male przewietrzniki by byla cerkulacja powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22°C, to jest dla nas komfortowa temperatura. Juz sporadycznie wlaczalam ogrzewanie w domu, kiedy noce byly zimne. Nawet kiedy kaloryfery sa zamkniete grzeja rury w scianach, wietrze regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×