Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dash Rysiu

Nocna jazda bez celu :)

Polecane posty

Gość gość
A takie tez lubię np. Nik naks paprykowe, serowe i wasabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, lepsze to niż dopalacze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a miałem pisać że ludzie w moim wieku to mają inne nałogi. A ja nawet w tym jestem inny niż reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jesteś, jesteś inny, żeby jechać 120km/h po paczkę orzeszków ..... wariat na głodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W huj stary masz samochód widać po desce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kiedyś poznam jakaś panią co będzie potrzebować pomocy na drodze np z przebita opona Wiem fantazja mnie poniosla hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale weź pod uwagę, jeden szczegół, że jak będziesz jechac 120 po kolejną paczkę orzeszków, to nie zdążysz się przy niej nawet zatrzymać. I w ten sposób miniesz swoją szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massacra
Ej ja mam mleczko w tubce kakaowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś A ja niestety teraz nie mam smutas.gif x To w czym problem, rób kolejna rundkę tym razem po mleczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się mówi przywaznie że na kawę :D X Tesco do 24 chyba tylko a nie wiem czy na cpnie takie rzeczy mają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kurcze moje prywatne,osobiste autko się nie psuje cholera :p ale muszę spróbować czy jakiś dżentelmen się zatrzyma kiedyś mogę udawać że coś mi się stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej dla testów sama sobie oponę przebij aby zobaczyć czy dżentelmen będzie chętny do pomocy :p X A gdzie szeryf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę przebijać:p spuszxze powietrze albo klemy poluzuje . Świetny pomysł. A ja się dzisiaj meczylam z myślą gdzie tu poznać kogoś:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no to mój plan możesz sobie wykorzystać ale z drugiej strony :D Ogółem często mam takie nietypowe i niecodzienne pomysly co czasem można w życiu wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeryf był na strajku rotacyjnym na innym forum. Ale już mnie ścina, więc idę spać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałeś mi do myślenia,mialam taka beeme co ciągle w niej coś,od czasu do czasu gasla na trasie (wiem czemu) ale ja zawsze mialam stres że będą problemy i nie pomyślałam że ktoś miły się zatrzyma i głupia ja sprzedałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rychu.... ale ja każdej nocy idę spać, nie patrząc kto przychodzi a kto wychodzi, a Ty mnie z tego rozliczasz. No koniec świata 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×