Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość0306

Czy to moze byc ciąża?

Polecane posty

Gość gość0306

Witam. 4 dni temu goraczkowalam natomiast od dwoch dni mam metaliczny posmak w ustach,dziwne uczucie na zolodku i straszne poty. Staram sie z partnerem o dziecko i tak sie zastanawiam czy moze w koncu sie udalo. Do okresu jeszcze dwa dni wiec z testem chce jeszcze poczekac ale moze ktoras z MAM tak miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałaś antybiotyk? A może inne leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chcę dwie krechy
Metaliczny posmak w ustach wskazywałby na ciążę, tak czytałam ;) ja też oczekuję na okres a raczej na jego brak.wypadalby 26 października. I też się zastanawiam czy mój organizm nie robi mnie w bambuko bo trzy dni temu i wczoraj męczyły mnie mdłości, biegunka.dzis od południa dokucza mi coś w żołądku, jakby kamień mi ciążył.poza tym żadnych innych objawów poza silnym przeczuciem. No może ogólnie jakoś inaczej się czuje ale nie wiem czy sobie nie wkręcam. Kochałam się z mężem 12 i 14 dc (cykle regularne 28 dniowe więc szansa jest).tylko czytałam że w ciąży jest dużo śluzu a ja mam sucho. Czasem widzę coś mleczno żółtego na bieliźnie ale mało no i nie czuje żeby było mokro. Czy jest szansa na ciążę mimo to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chcę dwie krechy
Zapomniałam jeszcze dopisać że po ponad 5 latach dopadł mnie trądzik! A raczej jedna wielka podskórna krosta na czole i parę drobniutkich w różnych miejscach na buzi.dodatkowo zaczęłam budzić się koło 5-6 rano i już nie mogę zasnąć :-/ Czy naprawdę nikt tu nie zagląda? Nic nie ma do powiedzenia?nie oczekuję lekarskiej diagnozy tylko ludzkiej zwykłej opinii. Bardzo pragnę tej ciąży a do dnia okresu jeszcze dwa dni:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×