Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna D art

hodowla mężczyzny

Polecane posty

Gość gość
To ma być jakiś żart??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kota? Królik smaczniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh tylko ostrzegam, bo taki niebezpieczny mężczyzna może źle odebrać twoje zachowanie i ci po prostu spuści wpi... No facet nie może być raz uległy a raz dominujący stałby się wtedy dla ciebie zabawką. Może wolałabyś takiego zwykłego faceta, który potrafiłby się tobą zająć kiedy trzeba. No ale obawiam się że takiego faceta nie da się wytresować, on musi sam tego chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry temat . Jak sprobujes podziel sie doseiadczeniem . A na spacer trzeba w smyczy czy mozna puscic wolno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna D art
gość wczoraj Wolę niezwykłego. Koniecznie raz uległego, raz dominującego. Czy ktoś mi powie wreszcie skąd takich się bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie wiesz skąd? Stań przy drodze i wypnij dopsko to może się jakiś skusi na raz, ale mężem twoim nie będzie nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna D art
Ja bardzo nie lubię mężów, zwłaszcza własnych. Na raz, to nie chcę. Nie zdążę nawet wyjaśnić co lubię, a o to przecież chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlomo Rappaport
Oj, Joanno :D Ty jak coś wymyślisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna D art
Spodziewałam się, że dobrych rad będzie więcej. Strasznie napaliłam się na ten pomysł i planowałam wcielić w życie już wczoraj, ale to nie takie łatwe jak się okazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna D art
gość dziś Nie wiem. Mój mężczyzna będzie załatwiał się w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A będziesz się chwalić koleżankom swoim mężczyzną i czy będziesz pozwalała im się z nim bawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna D art
Jasne. Im pozwolę a jemu zamierzam kazać. To chyba dobry układ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I naprawdę wierzysz, że będzie wysłuchiwał twoich kazań gdy rzucą się na niego rozbawione koleżanki? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie ja
Skąd go wsiąść? Myślę, że jak to czyta, sam się zgłosi. A na faceta najbardziej działa niepewność, wtedy daje z siebie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Joanna D art dziś gość dziś Nie wiem. Mój mężczyzna będzie załatwiał się w domu." X Ale na swieze powietrze musisz go wypuszczac . Rasowy lepszy czy mieszaniec ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czy lepszy juz po tresurze czy dopiero do nauki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy istnieją. Sam mam takie preferencje, tzn uległe, masochistyczne. Gdzie tacy są ? Trudno powiedzieć. Raczej wielu ich nie ma, wystarczy również wejść na fora o tej tematyce, aby się przekonać. Tacy są w ukryciu. W skrytośc***atrzą i marzą o księżniczce, która zrobiłaby z niego niewolnika, frajera, onanizując się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro są to po co takich hodować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, że są. Po prostu ze względu na takie preferencje dadzą się zdominować, ułożyć pod konkretną osobę. Ułożeni nie są pod kogoś, najpierw musi przyjść odpowiedni treser do takiego osobnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako mężczyzna wolałbym mieć jedną partnerkę na całe życie, taką towarzyszkę życia. Nigdy bym nie chciał takiej uległej ani dominującej, tylko takiej chętnej do zabaw. Na pewno nie łatwo jest znaleźć takiej kobiety jaką ja chcę. Zastanów się czy to co oczekujesz jest realne, bo może się okazać, że nie będziesz się czuła spełniona w takim układzie. Jak facet uległy to może się okazać ciamajdą i może być mało aktywny, a jak dominujący to może być chamem, prostakiem i cię wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obstawiam , ze ten temat to po prostu byl zart .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że żart a debile już go wzięli na poważnie i psują swoimi wypocinami. Albo się wczujcie i trochę postarajcie, puśćcie wodze fantazji albo wypad i nie zaśmiecać tak fajnego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hodowla mężczyzny w warunkach domowych jest nieopłacalna. Korzystniej skrzyknąć się z kilkoma innymi hodowcami i założyć taki osiedlowy chlewik, w którym postawicie kilka do kilkunastu okazów. Same plusy takiego rozwiązania, ani Ci w domu nie nasyfi, nie będziesz musiała znosić jego zapachów (a uwierz mi, doświadczonemu hodowcy, że niektóre egzemplarze wydzielają straszną woń), no i wybór będziesz miała większy jak zrobicie chów stadny. Pozdrawiam ps. Jeżeli rozwiniesz stadko możemy wymienić się paroma osobnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo, że jestem facetem, naprawdę podoba mi się ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepny zy****y temat whisky:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×