Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość636

Nachalna ,denerwujaca dziewczyna

Polecane posty

Gość gość636

Witam jestem z dziewczyna od 3 lat ,ja mam 23 ona 22 i od niedawna slysze ciagle od niej ze chce zareczyn ,slubu,dom itp sa czasem inne tematy ale zaraz jest powrót .Co jeszcze to wszystko jej moja wina ze ja nie chce tego ,ze nie dorosłem ,ze wina mojej matki ze mi broni ze ta dziewczyna nie jest odpowienia ze ona o tym wie wciaz sa spory miedzy moja matka a dziewczyna,zadzwonila dzisiaj ze jestem c***a ,smiec i wogole z tego powodu ze ja nic w tym nie robie .choc chcialem ale ona jest pospieszna i mysli ze to wszystko idzie latwo.Co lepsze powidzialem jej ze nie chcce z nia byc jesli tak sie zachowuje.to gorozila ze sie zabije opowie kim jestem i wogole płacz przez tel.Che zeby była tez po mojej stronie ale ciezko z nia gadac .Mam dosyc jej,nie wiem jak z tej sytuacji wyjsc ,czy naprawde ją zostawic czy pogadac z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli grozi ze się zabije to lepiej ja zostaw bo jes5 nienormalną,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakaś psycholka , żadna normalna dziewczyna nie zachowuje się w ten sposób. W dodatku Cię szantażuje , zostaw ją jak najprędzej i uciekaj jak najdalej bo swoimi gierkami zrobi z Ciebie wraka człowieka wpędzając Cię w poczucie winy za wszystkie jej niepowodzenia. Całe szczęście że się z nią jeszcze nie ożeniłeś bo miałbyś przechlapane życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość636
Ciagle mi pisze ze sie zabije ,ze to ja winny jestem ,szantażuje,napisalem jej ze ze mna koniec zeby wiedziec co bedzie pisac ,napisała ze mnie kocha ze nie chce inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nic sobie nie zrobi, poplacze, pogrozi i przestanie, to szantaż emocjonalny. Zostaw raz na zawsze ta psycholke bo nie wytrzymasz przy niej.,, Bidulka" pewnie naoogladala się na Facebooku jak jej koleżanki się zareczaja i ona też nie chce być,, gorsza" i wstawić zdjęcie pierścionka na fb :D. Mogę się założyć że o to jej chodzi, stąd to parcie na ślub- typowe pozerstwo. Jeśli tak jest to bym jej to wyrzygala na Twoim miejscu, powinienes powiedzieć że jest nienormalna a Ty nie chcesz sobie życia przy niej zmarnować więc odchodzisz. Tu nie ma co się zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarzuca ci że ie dorosłeś do zaręczyn do małżeństwa więc użyj tych zarzutów podczas zerwania . Powiedz że to koniec bo jesteś zbyt mało dojrzały by juz się wiązać na całe życie w dodatku z szantażystką emocjonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, jeśli będzie ci dalej szantażować emocjonalnie że sobie coś zrobi, to zacznij nagrywac te rozmowy i zbierać smsy, a potem powiedz jej że jak tak będzie dalej to będziesz to musiał zgłosić na policje, szpital. Bo jeśli ktoś informuje cię że chce sie zabić, to twoim obowiązkiem jest powiadomić odpowiednie służby, żeby uniknąć najgorszego i odstawić ją na leczenie. To nie blef, tylko przepis prawny, więc postrasz ją tym, może laska się opamięta. I z pewnością trzymaj się jak najdalej od takiej niezrównoważonej psychicznie osoby, co szantażuje samobójstwem, zeby coś na Tobie wymusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość636
Dziekuje wam za pomoc,.Dostałem wiadomosc ze postara sie zmienic,bo mnie kocha ,ze dla nas zrobi wszystko,ze mam jej dac szanse,wybaczyc .Nie wiem czy mam jej wierzyc wogole czy warto dac jej szanse ,co jej napisac w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lata i parcie na zareczyny i slub? nienormalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jej ze jak się zmieni to pogadacie, np za rok albo dwa alb9 trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwyta sie każdego sposobu, a to taka sama prawda jak z tym zabijaniem się. Zrób dokładnie tak, jak poradził Ci ktoś o o 17:50 - sam miałem coś podobnego napisać. Uciekaj od niej, bo zmarnuje Ci życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałes wiadomość, że ona się chce zmienić, masz jej dac szanse bo, sorry ale jak dla mnie to ciąg dalszy przeciągania Ciebie na czas. Nawet ten tekścik na końcu, że Cię kocha i zrobi dla was ?! wszystko, to znowu taki podkład jej desperacji. Co ja bym poradziła, "rozegraj" to na sprawdzenie. Tzn, powiedz jej, że potrzebujesz trochę czasu tylko dla siebie i na przemyślenie. Zobaczysz jak zareaguje i ile wytrzyma, że da Ci spokój. Jeśli po paru dniach znowu zacznie jej odwalać, to juz wierz że ona nigdy się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.50 o właśnie, dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość636
18:50 skorzystam z Twojej rady ,zobacze co wyjdzie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość636 dziś 18:50 skorzystam z Twojej rady ,zobacze co wyjdzie z tego x Powodzenia i nie daj się wciągnąć w jej manipulacje, szczególnie tymi szantażami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam że wiek obojga jest zaniżony o 10 lat ? facet wpędza kobietę w lata której marzeniem jest rodzina... w takiej sytuacji po 3 latach razem jej zachowanie łatwo zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj bo cię w bejbi wrobi , tak jak mojego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×