Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubranka dla dzieci online

Polecane posty

Gość gość

Gdzie kupujecie DOBRE JAKOSCIOWO ubrania dla dzieci ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela
Kolalik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w sklepie psoty, online, stacjonarnie w tych sieciówkach niestety tylko wyglądem te ubranka zachęcają bo w praniu od razu poniszczone wszystko a z psot są i ładne i dobrze odszyte więc wolę już w sieci kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkaa
Fajnych sklepów dla dzieci jest sporo. Ja zdecydowanie najczęściej zaglądam do 5.10.15. W sklepach stacjonarnych kupujemy ubranka a jak zdarzy mi się zajrzeć do ich e-sklpu to zawsze w koszyku znajdzie się też jakaś zabawka ;p Teraz zbliżają się Święta i wypuścili specjalną kolekcję Xmas dla dzieci od niemowlaka do 12 lat ( tu kulisy sesji zdjęciowej z tą kolekcją https://www.youtube.com/watch?v=YnQgGMu0xkI ). Fajna jakość i atrakcyjne ceny. Zresztą takie ubranka można z powodzeniem wykorzystać na każdą inną okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie jakiś sklep który teraz miałby fajne promocje na ciuchy zimowe dla dzieci? Moja młoda ze wszystkiego mi wyrosła, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaD
W 5.10.15. jest teraz promocja -50% na kolekcję jesienno-zimową. Warto skorzystać, jest to promocja urodzinowa i trwa do północy we wtorek 25.09. Ubrania wychodzą mega korzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizca

Z dzieciakami to ja zawsze mam problem. Szybko wyrastają a ubrania są drogie. Ale ostatnio trafiłam wlasnie na nico.com.pl i szczerze mówiąc wybór tam jest spory ubrań a jakościowo nie odstają od sieciówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Jeżeli szukacie modnych ubrań dla waszych dzieci to zdecydowanie polecam wam www.facebook.com/fabrykamodymaj/. Bardzo duży wybór, ale co zdecydowanie ważniejsze idzie w parze z tym również doskonała jakość. Szczerze polecam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Sklep KAola-Kid.pl - ubranka inne niż wszystkie razem wzięte w galeriach, za co wielki ukłon w ich stronę. Można dziecko ubrać wygodnie i modnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thsr

Za cenę jednego takiego bzdetu ubrałabym kilkoro dzieci w coś innego, swoje i jeszcze czyjeś, potrzebujące pomocy. Trzeba na głowę upaść, żeby tyle wydać.

Na dodatek stylistyka przypomina mi tandetne ubranka dla lalek z wczesnych lat 90tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×