Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cuchnace stopy u dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

Witam, nie chce jej mowic bezposrednio o cuchnacych stopach,bo wiem ze moze to byc dla niej bardzo krepujace.Probowalem na rozne sposoby ,mowiac ze w mieszkaniu cos smierdzi itp,ale bez skutku,a ten zapach bardzo mnie do niej zniecheca - jakos mi on nie pasuje do kobiety.Zwyczajnie mam wrazenie,ze nie pierze codziennie ponczoch,czy skarpet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ci powiedział ten z którym żyjesz na kocią łapę, wywłoko? Umyj się wreszcie głupia dziffko a przestaniesz śmierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypisz wymaluj moja sąsiadka z dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro przeszkadza Ci ten smród to podejrzewam że może mieć grzybicę stóp o której nawet nie wie . Grzybica objawia się złuszczającymi skórkami między ostatnim a przedostatnim palcem stopy więc jeśi takie cos u niej jest to powinna leczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwny taki mocny zapach, choć fakt, u niektórych gorzej czuć. Jeśli nie jest to problem z higieną, to może poci się za mocno, są tacy ludzie. Moja koleżanka kupowała w rossmannie jakieś preparaty na poprawę zapachu stóp. Może kup, połóż w widocznym miejscu, powiedz, że postanowiłeś sobie kupić, bo chcesz mieć ładnie pachnące stopy, bo np. jesteś wyczulony na ten zapach i drażni Cię to. Może załapie aluzję lub sama zacznie przyglądać się swoim stopom, bo skoro Ty "masz" ten problem, to będzie chciała sprawdzić, czy i ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nogi się pocą w butach:D ale tez zalezy od obuwia, najbardziej smierdzą w chinskich butach,np moja córka kupila chińskie trampki ktore juz na wstępie miały dziwny nieprzyjemny zapach to od kleju jak istosują a jak parę razy włozyła i pochodziła to smrod jak cholera wygladało,że nog nie myje a także na dwoj***abka wróżyła jesli chodzi o te stopy,hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
produkuja nie tylko trampki ale tez kazde inne,kozaki,czułenka no i wtedy zadne spray do stop i tak nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak, to przez buty. Niestety są z takich tworzyw, że nogi się strasznie pocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupować chińskiego dziadostwa, a stopy przestaną cuchnąć. Buty ze skóry nie ośmierdzają stóp, kiedy myje się nogi to nie cuchną ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia kleju i barwników w wypadku skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×