Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szykuje się do zdrady?

Polecane posty

Gość gość

Właśnie odkryłam, że mój od niedawna mąż ma od 7 lat konto na stronie erotycznej, na którym koncie był aktywny w minioną sobotę. To zabolało. Druga sprawa - w nadchodzący weekend ma jakieś darmowe szkolenie w innym mieście, nie podał mi szczegółów, wiem ze zamierza tam nocować. Problem w tym, ze nie znalazłam żadnego ogłoszenia o tym specyficznym szkoleniu w internecie, tego dnia, w tym mieście (dziś spróbuję sprawdzić jego mail). Mam jednak podejrzenie, że to szkolenie ma cycki i że weekend będzie owocny. Przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpola
Konto od 7 lat, szkolenie... No tak ;-) Nie przesadzasz. Bądź czujna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpola
Aha, i jeszcze jedno. Sprawdzenie maila niekoniecznie musi coś dać, bo tacy często mają ciche, lewe maile o których żona nawet pojęcia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, zatem jak się upewnić? Ze sprawdzeniem maila to chodzi mi o to, żeby się nie wygłupić i zobaczyć, bo może faktycznie to jakieś szkolenie (chociaż mocno w to nie wierzę). Od dłuższego czasu miał zamiar się na jakieś szkolenie wybrać. Nawet wiem kiedy siedział na tym portalu i że robił to przy mnie. Udawał, ze pracuje wieczorem w sobotę i na kanapie specjalnie odwrócił się tak, zebym nie widziała ekranu laptopa - nawet zapytałam go, czy coś knuje, a on tylko stwierdził, że po prostu tak mu wygodniej i że się czepiam. Padalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nic nie ukrywa niech ci da wszystkie szczegóły i powiedz mu ze wpadniesz go odwiedzić żeby zrobić mu miły wieczór. Knuje jak nic! Myśli, że głupia jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ukrywa. Nie mam ani jednego hasła do jego poczty/skype/gg, za to on ma wszystkie. Po krótkich poszukiwaniach odkryłam też, że 3 lata temu pisał Z MOJEGO FB DO MOJEJ PRZYJACIÓŁKI (!!!) z podtekstem erotycznym ("jak tam, już zrobiłaś jakiegoś loda na nowych studiach? jest ktoś do *******a?"). Pisał też, że jak ma chęć to mogę się nim z nią podzielić! A ta głupia p##zda nigdy mi o tym nie powiedziała. Nie wiem jak to się stało, że przeoczyłam tę rozmowę, generalnie rzadko bywam na swoim fb, no ale litości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkgośćkkk
a ja na twoim miejscu zalożyłabym sobie konto na tym portalu o którym piszesz i napisała do niego :-) oczywiscie pod wymyślonymi danymi i wtedy będzie jasne wszystko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry pomysł, podszyć się pod jakąś pannę i zacząć z nim flirtować. Masakra... Ja nie wiem co bym zrobiła gdyby mój mąż okazał się takim złamasem. Jestem chorobliwie zazdrosna, za coś takiego jak Twój, to chyba bym udusiła.... A ta przyjaciółka autorki to niezłe ziółko widocznie... Może jej imponowało że facet przyjaciółki na nią leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zal.pl.. ska wy bierzecie takich burakow i chamow? i jeszcze sie z nimi chajtacie.. patola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szykuje się do zdrady? xxx I owszem, szykuje. I pewno nie będzie to jego pierwsza zdrada sądząc po twoich wpisach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram poprzedników, autorko zbieraj dowody zdrady, zrób zdjęcie np tej jego rozmowy z przyjaciółką itp. Przydadzą się na rozwodzie. Bo chyba chcesz się rozwiesc po tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nadchodzacy weekend zamow detektywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposób odkryłaś, że logował się na portalu erotycznym skoro nie masz haseł? Dlaczego nic mu nie powiedziałaś, gdy odkryłaś jego aktywność na FB? Czuję delikatny zapach prowokacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prowokacja. Odkryłam, ponieważ miał ten portal w historii wyszukiwania na telefonie, plus znając nick widać kiedy kto się logował. O fb mu powiedziałam, przeprosił, powiedział że to były żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto normalny pozwala sobie na tego typu żarty?! To nie był żart! Facet mojej koleżanki też do mnie pisał. Nie powiedziałam jej o tym ale jemu nie odpisywalam. Dlaczego? Bo pewnie nigdy by mi nie uwierzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.47 bo takie głupie i zaslepione ta miłością są kobiety... I weź takiej pokaż dowód zdrady pod nos, to zaraz zacznie usprawiedliwiać misiaczka albo uwierzy w jego scieme że,, to nie on pisał do niej, tylko jego kumpel z jego konta". Tylko by ucierpiała na tym wasza przyjaźń. Dobrze zrobiłaś że jej nie powiedziałaś, ona sama musi przejrzeć na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co autorko, jakie plany ws męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×