Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

masturbacja syna

Polecane posty

Gość gość

jestem matką szesnastolatka. Zauważyłam że i jak się masturbuje i nie chodzi mi o samą masturbację ale o to (udało mi się go podglądnąć w łazience), że bardzo szybko ma wytrysk. Jego ojciec (mój były mąż ) też tak miał, nie było co prawda to powodem naszego rozwodu ale pamiętam, że zawsze tryskał po minucie i nie mógł mnie zaspokoić. Nie obawiam się tego i nie przeszkadza mi, że syn się masturbuje ale niepokoję się o ten jego przedwczesny wytrysk. Czy coś powinnam z tym zrobić, rozmawiać z nim, może zachęcić aby tego nie robił sam z sobą czy po prostu lepiej tego nie ruszać i udawać, że tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udawaj że nie wiesz, bo go w pędzisz w jakąś schizę. Konia wali się dla wytrysku, a nie dla pieszczot. Chłopak ma 16 lat, jak zacznie sypiać z kobietą to mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje że nigdy nie będę mieć syna... Płeć męska jest obrzydliwa :O koniotrzepy nawet się nie potrafią dobrze z tym kryć. Obrzydzenie potem po takim gowniarzu do łazienki wchodzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ci mąż wpuszcza spermę do pochwy to obrzydzenie cię nie bierze. A do ust mężowi weźmiesz. Uf. współczuję twojemu mężowi. Sperma to normalna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydzenie bierze jak matka podglada syna w łazience- trzeba mieć zj****y baniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto kurde podgląda syna? Zboczeniec. Nie wiesz co to prywatność? Już jest w takim wieku że należy mu się trochę prywatności. Chora baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że to pisała matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczyłam przez przypadek nie podglądam specjalnie. Trochę był nie ostrożny a ponieważ u niego nie trwa długo może myślał że nie zobaczę. Zrobił to nad umywalką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bierze, bez prezerwatywy bym nie mogła :O do ust chyba bym się zerzygala poza tym zwierzęta się liza. Ale najbardziej mnie obrzydza nie tyle sama sperma ile męska seksualność która nimi rządzi a nie oni nią. Nawet nie potrafią się dobrze z tym kryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad umywalką??? Ja bym mu w pysk za to dała, fujjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zwróć uwagę i powiedz mu ze trzeba być ostrożny bo nie jest sam. I nie podglądaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety udawałam, że nic nie widziała. Może głupio. Bardziej mnie martwi że bardzo szybko ma wytrysk ale może w młodym wieku to normalne. Niestety jak pisałam mój były mąż a jego ojciec zawsze miał bardzo szybki wytrysk. Nie chciałabym aby jego przyszła partnerka z tego powodu narzekała. Może was dziwi, że takie mam skojarzenia ale jak to zobaczyłam to przypomniałam sobie, że bywało tak, że mąż włożył zrobił parę ruchów, jęknął po czym obracał się plecami i zasypiał a ja musiałam sama kończyć sobie ręką bo bez tego trudno było mi zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź mu naklej jakąś kartkę na czole i plecach, żeby przyszłe potencjalne dziewczyny twojego syna wiedziały, że się szybko spuszcza :D te trolle już są nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie martw się i tym. Dużo facetów tak ma. Ie interesuj się wtryskiem syna... To dziwne. Znajdzie kobietę która go kocha i to nie będzie ważne. Mój mąż to samolubny w łóżku ale kocham go i nie patrzę na niego inaczej przez to. Jeżeli ona będzie go kochała to nie ma problemu. Przynajmniej takie jest moje zdanie. A Ty się nie martw na zapas. To nie jest Twoja sprawa i staraj się zapomnieć i następnym razem zwróć mu uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zobaczyłaś że zamierza to zrobić i czekałaś do finału ile by to nie trwało? Też się masturbowałaś? ...Pedofilka kazirodcza normalnie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:12 faktycznie zmarnował towar, ty byś wolała do twojego kubka żebyś miała na deser :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:53 ty się dobrze kryjesz z tarmoszeniem małża i nie jesteś obrzydliwa, zaplanujesz sobie córki i im pokażesz jak mają się masturbować nieobrzydliwie jak ty... te córki oczywiście z in vitro bo z nieobrzydliwą drugą taką jak ty raczej ich nie zrobisz. Życzę szczęścia w twoim wspaniałym nieobrzydliwym lesbijskim związku i żebyś nigdy nie spotkała obrzydliwego faceta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem trolem ani też sama nie masturbowałam się. Nie fantazjuję o seksie z własnym synem. Myślałam, że myje w piżamie zęby, więc spojrzałam przez uchylone drzwi a on po prostu robił to nad umywalką. Mogło trwać nie całą minutę a mnie trochę jednak zamurowało więc dotrwałam do zakończenia a potem dyskretnie odeszłam i tyle. Skojarzenie z mężem pojawiło się gdy zobaczyłam, że u niego też tak krótko trwa i dlatego zapytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:46 Ty pewnie byś się cieszyła jakbyś miała ślady spermy jakiegoś gowniarza na swojej szczoteczce do zębów :D albo gdyby wytarł lapsko w twój ręcznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:53 To nie kobiety są nagminnie przyłapywane na masturbacji :D To nie kobiety obnazaja się na ulicach :D To nie kobiety płacą za seks To nie kobiety myślą tylko wyłącznie o seksie, o takim seksie byle tylko spuścić z krzyża. męska seksualność jest baaardzo piękna :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym obnażaniem na ulicach pojechałaś jakbyś ułomna była, u facetów to wyjątki chore psychicznie a u kobiet standard świecenie dopą i cyckami. Kobiety robią to żeby podziwiać swoje odbicia w szybach witryn sklepowych a wszyscy dookoła mają się schować? Zastanów się babo co piszesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...no i oczywiście kobiety się nie masturbują, codziennie moczą w wannie psiochy całymi godzinami... żeby wszy wytopić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
- nagminnie? moze i faceci czesciej, bywa. no i co z tego? - kobiety sie nie obnazaja? jej, a chocby niektore feministyczne manifestacje... no rozumiem, ze pasek materialu szerokosci 10 czy 15c, wokol bioder cos tam zakrywa, ale duuuuzo odkrywa, i jest to w dodatku spolecznie dopuszczalne. wiec raczej z normami spolecznymi wobec kobiet(zbyt frywolnymi) jest cos nie tak, zmieniaj to bo to problem. - kobiety nie placa za seks? oj biedna jestes, nieuswiadomiona zyciowo jeszcze:) - "To nie kobiety myślą tylko wyłącznie o seksie, o takim seksie byle tylko spuścić z krzyża." - no to juz jest nienormalne. jakim cudem mialabys lepiej wiedziec od facetow o czym mysla? co, to ze cie natura obdarzyla macica sprawilo, ze telepatka zostalas? nie przerzucaj swoich wad na innych, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:24 Taa, jasne wystawiają bezczelnie narządy płciowe i machaja nimi innym przed nosem :) No ja jeszcze nie widziałam kobiety z dupa czy cyckami całkiem na wierzchu. Oj, pewnie chodzi o krótkie spódniczki lub dekolt w lecie? No a jak facet chodzi bez koszulki to raczej nikt się tym nie podnieca, a tu kobieta kawałek nogi pokaże, a im się już namioty stawiają :D 22:27 No i oczywiście wyobraźnia działa, jak zwykle o jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jakim cudem mialabys lepiej wiedziec od facetow o czym mysla?" x Choćby po tym co mówią na męskim spotkaniu przy piwku albo po tym jak się zachowują jak postępują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na feministkę co nienawidzi wstrętnych facetów ale jednocześnie żąda rozkoszy i automatów do aborcji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:38 popieram , bo tez kobiety obnazajacej sie nie widzialam , nie mowie tu o mini i dekoltach , ale ekshibicjonistow kilku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz się wyrwać z tych slumsów, znaleźć sobie normalną pracę? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ale matka która podgląda syna i odlicza minuty do końca a potem nad tym medytuje to nie jest troskliwa matka tylko zboczona obleśna baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nazwać stringi na plaży = ekschibo a striptisy = ekschibo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×