Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

masturbacja syna

Polecane posty

Gość gość
Pokaź sie synowi całkiem naga . Zobaczysz ze rzuci sie na ciebie . Nie korzystasz z takiej okazji ty samotna syn samotny . Na co jeszcze czekasz . A jak nie chcesz to ja ci dogodzę mi stoi a nie mogę sie spuścić . Całkowite przeciwieństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój syn szarpał konia przy otwartych drzwiach . ?????,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03:59 To raczej on powinien uważać i zamykać drzwi za sobą. 16 latek powinien być bardziej rozgarniety. Może jeszcze ona ma chodzić po mieszkaniu, patrzeć kątem oka żeby czasem nie dostrzec trzepiacego syna. Autorka powinna mu raczej awanturę zrobić, za spuszczanie się do umywalki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie się miał spuścić, do pochwy? To kazirodctwo, druga zboczona pedofilka! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do pochwy, tylko do kubka, matka by mogła sobie wypić bez stosunku przecież :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...na biust też jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy umywalka służy do spuszczania się??? Może jeszcze powinien do niej nasikac, nasrac i narzygac :O Ludzie ogarnijcie się, nad umywalką myje się ręce, twarz, zęby :O A potem wielkie zdziwienie że kobiety mają obrzydzenie do płci męskiej... zasyfiona umywalka, oszczana deska i tył kibla czasem bywa że i podłoga, notorycznie nie opuszczona deska od kibla. blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się za lekcje a nie fantazjujesz o matce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Wielkie higienistki się znalazły, z wiecznie odsłonietą dziurą, gdzie jest pełno bakterii. Grzybice dostają tak często jak katar na jesień. No i okres, leje się ta krew i inne wydzieliny i to zasycha i chodzi taka, a gdyby nie wkładki to by wam po nogach leciało. Okropne, fuj. Zostawiają te tampony zakrwawione w łazience, a ty znajdujesz. Kontynuować temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, grzybice i inne paskudztwa to dostajemy z waszych brudnych i zasyfialych kootasow. Ciekawe że dziewczyny dopóki nie zaczną współżycia rzadko mają jakieś infekcje. No sorry, podpaski czy tampona zużytego jeszcze nie widziałam nigdy w łazience, a w koszu na śmieci nie grzebie :) ani kobiety zmieniającej go, a onanizujacych się facetów, szczajacych po murach i owszem. A kibel po samcu zawsze oszczany, szczególnie po gościach płci męskiej. Włosy lonowe pod prysznicem. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama szczasz na ten kibel tylko nie widzisz bo niby jak :-D Baba lejąc oszcza sobie całą dopę i nogi a kibelek oszczędzi, co za precyzja, ciekawe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 25.10.2017 o 21:53, Gość gość napisał:

Mam nadzieje że nigdy nie będę mieć syna... Płeć męska jest obrzydliwa 😮 koniotrzepy nawet się nie potrafią dobrze z tym kryć. Obrzydzenie potem po takim gowniarzu do łazienki wchodzić 😮

za to wasze śmierdzące ksiuty to już takie mega zaje/biste, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia matka

Mój syn lubi kitle ekspedientek sklepowych. Nie takie cienkie co zazwyczaj ale i bawełniane. Znalazłam 9 tych fartuchów w jego pokoju i wcale głęboko nie były schowane. Każdy uświniony i sztywny. Pewnego dnia wyprałam wszystkie, wyschnięte czekały na niego po szkole i czekałam aż wróci. Rozwiesiłam każdy kitel na wieszaku w salonie i czekałam na syna. Po powrocie do domu wymieniłyśmy miłe słowa, kazałam synowi się rozebrać do naga i przyjść do salonu. Przyszedł w majtkach, zauważył fartuchy i był trochę przestraszony. Powiedziałam by wybrał jeden z kitlów by się ubrać, nalegałam mocno i nie zgadzałam się na normalne spodnie. Po czasie, syn już zakładał fartuch, pomogłam trochę zapiąć guziki i zdjąć majtki. Syn był zdziwiony że nie skrzyczałam go za to zboczenie. Pochwaliłam wygląd itp. Otrzymał nakaz ubierania się tak po szkole i co dziennie inny ma ubierać. Sprawdzam co dziennie  czy materiał nie jest poplamiony. Dokupiłam kilka ...en dla wyboru. Ale kiedy przychodzą sąsiadki i moja siostra, to zachowuje się trochę jak spanikowany. Spostrzegłam że ukrywa swój wzwód i wstyd do ubioru. Taką karę mu dałam i koniec. Musi wśród gości tak się pokazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaarrriiiikkkk

No tak,mistrz i Malgorzata...mistrz siem wysikal,Malgorzata siem kolata...zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

A ja bym z nim porozmawiała, nie o tym zdarzeniu, ale o onanizmie w ogóle. Że powinien ćwiczyć małego, opóźniać wytrysk i dlaczego to mu w życiu pomoże. To powinna mu powiedzieć kobieta, ale ostrożnie, nic na siłę. Może po jakiejś scenie łóżkowej w filmie będzie dobry pretekst? Powinien się masturbować jakieś 20 minut, zanim tryśnie (im dłużej, tym lepiej). Niech chodzi z zsuniętym napletkiem, a najlepiej - niech się da obrzezać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość ona napisał:

A ja bym z nim porozmawiała, nie o tym zdarzeniu, ale o onanizmie w ogóle. Że powinien ćwiczyć małego, opóźniać wytrysk i dlaczego to mu w życiu pomoże. To powinna mu powiedzieć kobieta, ale ostrożnie, nic na siłę. Może po jakiejś scenie łóżkowej w filmie będzie dobry pretekst? Powinien się masturbować jakieś 20 minut, zanim tryśnie (im dłużej, tym lepiej). Niech chodzi z zsuniętym napletkiem, a najlepiej - niech się da obrzezać.

lubisz obrzezanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×