Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

matka boska bajkowa

Mam borderline....

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
My pewnie te偶 tak tam :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja sie jednak upieram ze masz zwyczajne niedoje'banie umyslowe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Sma偶one jab艂ka w cie艣cie z dodatkiem cynamonu. Tak mi teraz przysz艂o do g艂owy. Co Ty na to?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
:) . Teraz to mi si臋 b臋dziesz kojarzy膰 z kaw膮, cynamonem i sezonowo z jab艂kami ;p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja po prostu kocham cynamon ! Kocham kocham kocham. Kupuje na allegro 5kg wiadro i bede 艂yzkami jadl :classic_cool: A co chodzi o kawe to mnie tutaj strasza, ze dolacze do slawnego klubu 27... Ale jestem juz uzalezniony wiec nie odstawam 馃尲 Konkubino 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
matka boska bajkowa dzi艣 A co chodzi o kawe to mnie tutaj strasza, ze dolacze do slawnego klubu 27... x To chocia偶 b臋dziesz s艂awny i w艣r贸d s艂aw :classic_cool: Pami臋taj, co nas nie zabije to nas wzmocni i nie daj si臋 nikomu zastraszy膰 ;P No i znowu skojarzenie - kawa cynamonowa - pi艂e艣 kiedy艣?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
matka boska bajkowa dzi艣 I to jakis cud, ze nie bede Ci sie kojarzyl z borderline, hipomania albo zaburzeniami emocjonalnymi jezyk.gif x Nie b臋dziesz :) A schodz膮c z tematu, od dawna masz tu konto, albo mia艂e艣 jakie艣 inne wcze艣niej?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cynamonu tak z premedytacja nigdy bezposrednio nie dodalem do kawy lecz... Zrobilem kiedys sobie najpyszniejsza kawe w moim zyciu. Znalazlem w szafce mieszanke do grzanca :classic_cool: dodalem to do kufla 0,5l kawka mleczko i wyszlo to genialne :D z tego co pamietam w skladzie byl cynamon, gozdziki i cos jeszcze. Pyszne to bylo. :classic_cool: zjadlbym sliwki z cymamonem, matko boskaa jak bym zjadl.... Nie mam sliwek :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
"Bajkowy", zgadza si臋, cynamon dodaje si臋 do grza艅ca, chyba najbardziej ze wzgl臋du na zapach, kt贸ry to kojarzy si臋 ze 艣wi臋tami. No a swoj膮 drog膮, to cynamon jest bardzo zdrowy, antyrakowy, przeciwmia偶d偶ycowy, na przezi臋bienia i 偶o艂膮dek. Czyli zdrowy ch艂op b臋dziesz i 偶adna kawa Ci臋 nie powali ;p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
matka boska bajkowa dzi艣 Na kafe jestem od 2014, poprzednio moje konto to zapent jezyk.gif Em, wybacz ale niku "zapent" nie kojarz臋, mam tu chyba za kr贸tki sta偶 (par臋 miesi臋cy, z tym, 偶e dopiero teraz tak intensywnie, 偶e jestem tu codziennie :-O )

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
I dodaj do tego, ze swietnie poprawia pamiec i jest antydepresantem :P pisalem juz, ze kocham cynamon? Kocham 馃槏 Mnie zadna kawa nie naruszy ze wzgledu na olbrzymie ilosci serotoniny w mozgu :D a serotoniona to lek na wszelkie zuoo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Bajkowy tak kawa cynamonowa, to by艂a z ca艂ej serii, bo jeszcze by艂a czekoladowa, rumowa, orzechowa i ... jaka艣?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
W biedrze kupilem kiedys 5 dodatkow smakowych do kawy w takich malych pojemniczkach. Byly czekolasowe, rumowe, qaniliowe i nie pamietam :P Czekoladowy syropek smakowal jak monte mmmm, wypilem caly bez kawki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
matka boska bajkowa dzi艣 W biedrze kupilem kiedys 5 dodatkow smakowych do kawy w takich malych pojemniczkach. Byly czekolasowe, rumowe, qaniliowe i nie pamietam jezyk.gif Czekoladowy syropek smakowal jak monte mmmm, wypilem caly bez kawki. x :) . I przypomnia艂e艣 mi teraz, 偶e ta o kt贸rej zapomnia艂am, to by艂a waniliowa i te kawy by艂y tylko w biedrze, przed B.N.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Przytulacz Tygrys贸w - Mnichu to Ty?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fleurrebelle
Tu 99% os贸b ma jakie艣 zaburzenia w tym z 1/3 ma bordera:classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
matka boska bajkowa dzi艣 go艣膰 dzi艣 To on smiech.gif x Rany ile on ma tych kont :D to juz 4 kt贸re ogarniam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×