Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mery2231

Nie wiem czy zmieniać pracę?

Polecane posty

Gość Mery2231

Nie wiem co mam robić pracuje w sklepie chemicznym pracuje 5dni w tygodniu po 8godzin w soboty 4godziny zarabiam najniższą krajową dojezdzam do pracy i tracę200zł miesięcznie w mojej miejscowości otwiera się sklep chiński też dają najniższą ale nie tracę na dojazdy ale praca tam jest od poniedziałku do soboty od 9-18i niedzielę od 10-16 z tym ze jednak niedzielę się pracuje i w dodatku cały czas chinczyk stoi nad tobą a tutaj jestem sama szefostwo wpada raz w tygodniu z towarem mam spokój psychiczny ostatnia praca dużo mnie kosztowała i nie wiem co mam Zrobić czy przenieść się do swojej miejscowości czy zostać tu gdzie jestem co wy np zrobilibyscie na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest praca na okraglo bez dnia wolnego, szukaj czegos lepszego. U Chinczyka masz wiecej godzin pracy za te sama najnizsza. Pertraktuj z szefowstwem o podwyzke za min. cene dojazdow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery2231
O podwyżce mogę zapomnieć to jest sklep chemiczny są takie dni ze mam 4klijentow za cały dzień więc wątpię że coś się uda jedynie wywalczenie więcej dni wolnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest cos, wtedy np. w soboty moglabys pracowac u chinczyka i nadal szukac lepszej pracy albo sie zaocznie doksztalcac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zarabiać duże pieniądze pracując zaledwie kilka godzin tygodniowo? Marzą Ci się dalekie podróże,chcesz spełniać swoje marzenia,ale brakuje Ci na to funduszy? Masz dość pracy na etacie za przysłowiowe marne grosze? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Weż życie w swoje ręce,nie czekaj biernie na rozwój wydarzeń.Zmień swoje życie na lepsze już dziś. Możesz zarobić ponad 6 tysięcy netto na miesiąc!!! Bez wkladu własnego!Bez ryzyka(nic nie inwestujesz,więc nic nie tracisz,a jedynie zyskujesz). Bez wychodzenia z domu. Praca w 100% legalna. Z nami osiągniesz sukces! :) Dołącz do nas już dziś, nie zwlekaj.Na każdym etapie naszej współpracy otrzymasz darmowe szkolenia. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam na stronę : https://drogadomiliona.wixsite.com/zarabiajwsieci Zostaw emaila,odezwiemy się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno warto rozglądać się za lepsza pracą, zwłaszcza że teraz bezrobocie jest niskie, a w usługach pracy coraz więcej. Ja jestem spod Wrocławia i niedawno odkryłam taką stronke http://dolnoslaskie-praca.pl/ z ofertami pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×