Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zauważyliście że wśród polaków jest coraz więcej nienawiści, nietolerancji i zła

Polecane posty

Gość gość

agresji... coraz wiecej patologii , coraz wiecej ludzi wariuje... ta zabija niemowle i grzebie je w ziemi za stodolą, tamta dosłownie wysrała płód do wiadra bo myslala ze tak trzeba, 12 latek wyskakuje z okna na lekcji, facet tydzien temu podpalił się pod pałacem kultury...na ulicy biją i wyzywają - w6ystarczy że macie urodę cygańską hiszpańską i juz was zwyzywają od arabów ciapatych lub po prostu pobiją i nikt absolutnie wam nie pomoże, bedą smartfonami nagrywać to, im młodsi polacy tym gorsze bydlaki, do czego to doprowadzi az boje sie pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś też tak było nic się nie zmieniło oprócz tego,że pojawiły się dopalacze za które dawał bym 25 lat pierdla i ciężkich robót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tyle samo co zawsze tylko teraz o wszystkim bebnia w tv gazetach i necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co biora po kilka tys. emerytury /msc - ubeki zomowcy powinni sie podpalic pod sejmem ze im obcieto po kilkaset zl, a jak sie bierze emeryture wyzsza niz lekarz to jest o co walczyc.. x nam strzelac nie kazano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ciapakom i innym obcym trzeba twardo pokazac kto tu rzadzi bo skonczymy jak francuzi czy anglicy co nawet zolnierze na ojczystych ziemiach gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy nienawidzicie wszystkich, lubicie tylko chamow katolyków cwelików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie indziej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsmutna
Jestem tolerancyjna,mila,dobra szcera,kocham,ale moj maz nawet mnie nie lubi,nie chce ze mna dziecka,nigdy nie chciał,nie mam nikogo,rodziny,znajomych,nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×