Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia59

Bez seksu 10 lat i zdradził

Polecane posty

Gość Madzia59

Jesteśmy małżeństwem już 35 lat z czego prawie 10 lat było bez seksu bo nie miałam takich potrzeb a mąż nie nalegał. Teraz, 10 miesięcy temu , w styczniu, zastałam go w domu w łóżku z "koleżanką". Powiedział mi, że spotykał się z nią towarzysko przez 4 miesiące , w tym ze 2 razy w miesiącu chodzili razem na piwo i dobrze się im gadało . Rozmawiali przez telefon i słali smsy . Spał z nią jeden raz , właśnie wtedy gdy ich zastałam, wcześniej wróciwszy z pracy. Możliwe , że to prawda co mi powiedział , bo w grudniu miał operację przepukliny i przed operacją (i jakiś czas po)nie mógł sobie pozwolić na seks. Nie mogę mu wybaczyć ,że do tego doszło, bo nigdy się nie skarżył na brak pożycia. Nie mówił ,że mu brakuje tego w naszym związku a teraz tłumaczy tym swoją zdradę. I tym ,że ma prawie sześćdziesiąt lat i nigdy nie miał innej kobiety . Skończyli znajomość po tym wydarzeniu a ona napisała SMS ,że nigdy nie wiązała z moim mężem żadnych planów i że to koniec . Sama nie wiem więc, co to było i po co ? I czy można wybaczyć? Byliśmy ze sobą tyle lat i trudno mi zrozumieć taką głupotę. Mógl mi przecież powiedzieć że seks jest dla niego bardzo ważny , no chyba ze ten seks jest ważny, ale z kimś innym niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wiele ci trudno zrozumieć ,nawet to,że twojemu mężowi przez 10 lat nie był potrzebny seks. Owszem ,nie był mu potrzebny seks z tobą ,bo miał go gdzie indziej a teraz co ma mówić,że zdradza cię już od 10 lat? To ,ze miał operację w grudniu i nie mógł sobie pozwolić na seks przez krótki czas (a skąd wiesz,że nie mógł skoro między wami seksu nie było) to żadne tłumaczenie,ale jesteś naiwna i głupia. Żaden facet nie wytrzyma bez seksu 10 lat ,skąd biorą się tak głupie kobiety? Żona juz dawno się znudziła,seks z nią to żadna atrakcja,jeszcze pewnie utyłaś ,masz siwe i na chłopa ścięte włosy.Z erotycznych gadżetów pewnie u ciebie tylko barchanowa koszula i przydeptane kapcie,zero makijażu a wokół aż się roi od zadbanych babeczek .U ciebie miał wikt i opierunek a gdzie indziej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Baba się obruszyła dopiero kiedy okazało się, że mąż ma kochankę. Wcześniej miała go w doopie, bo pewnie uważała go za takiego ciapciaka, którego to już żadna nie zechce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to cholerny chłop nie mógł wytrzymać jeszcze 20 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale obiady to chyba gotowała a to najważniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaak. Obiady są najważniejsze, bo przecież wiadomo, że "przez żołądek do serca mężczyzny" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia59
Nie dołujcie mnie. Ja naprawdę cierpię. Potrzebuję rady. Nie wiedziałam, że mój mąż po 50tce jeszcze może chcieć seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się dowiedziałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara, głupia krowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak. Nie powinnaś mu tego wybaczyć, bo przecież "zdradził cię" zaledwie po 10 latach abstynencji seksualnej. Normalnie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co Madziu? Zatkało ci kakao?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia59
Proszę doradźcie mi. Czy mam go zostawić ? Czy w wieku 60 lat jeszcze kogoś znajdę? Umieram z niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabel101
Oczywiście ,że znajdziesz.Ja całe swoje życie zmieniłam gdy miałam 58 lat .Chciałam odejść od męża z powodu jego alkoholizmu a nie miałam nic.Dałam radę .Znalazłam faceta na portalu randkowym ,dziś jesteśmy małżeństwem .Miałam ogromne powodzenie,ale muszę dodać ,że jestem osobą bardzo zadbaną i wciąż atrakcyjną. Musisz wiedzieć,że jak znajdziesz nowego faceta to on będzie chciał seksu .Nawet dużo starsi faceci od twojego męża chcą uprawiać seks co dla mnie też było zaskoczeniem. Rozważ wszystko czy dacie radę podzielić tak majątek żebyś miała swoje mieszkanie i pieniądze na utrzymanie. Musisz wszystko wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy będziesz zakładać ten sam temat? Na ostatnim Cię zjechali, to zakładasz Nowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się kurww dziwisz cnotko niewydymko?! Myślisz, że nie j***l przez ten czas? Jak wy tylko k***a miangolicie i w********e chłopa. Więcej p********ia to nawet w telenoweli nie usłyszysz. Wieczne k***a sapanie o nic i jeszcze myśli tepa p***a że swiat k***a ma u stóp.. hah zwykłe kury domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anabel101 dziś Ta "osoba" zakłada tutaj ten sam temat już enty raz! Ona nie potrzebuje porady na forum, ona potrzebuje porady psychiatrycznej :( Nie odpisujcie, to nie ma żadnego sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ten k***a j****y idiota od Madzi. J****y stulejarz, koniobijca. Nabity w butelkę a teraz płacze p***a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgoda. Mąż zdradził Madzię, przez jej własne postępowanie. Ona dostała teraz paranoi i zakłada wciąż ten sam temat. MADZIU ZGŁOŚ SIĘ W KOŃCU DO PSYCHIATRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzisz Madziu, masz szansę znaleźć nowego faceta, ale będziesz mu musiała dawać d**y. Ja sobie z tym poradzisz skoro własnemu mężowi nie dawałaś przez 10 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia pewnie należy do tych kobiet, które brzydzą się seksu. Pewnie dawała mężowi doopy dopóki nie zaszła w ciążę i urodziła dziecko. Potem miał szlaban na seks i dlatego znalazł sobie kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie już spokój tej niby Madzi. Temat odgrzewa psycholka kochanka zostawiona przez staruszka . Nie może uwierzyć że wolał swoją starą żonę i chce się na tej kobiecinie odegrać. Trzeba mieć nieźle porypane i naj...ne we łbie. Stawiam na wściekłą kochankę. Madzia już dawno spokojnie śpi z mężem.( najczęściej bez seksu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×