Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onacierpiącadusza

wyrzuty sumienia miłosc

Polecane posty

Gość Onacierpiącadusza

Cześć... za 10 miesięcy biorę ślub z moim narzeczonym po ok. 5 latach udanego związku. Mam 27 lat. A jednak mam duże wyrzuty sumienia i nie mogę przestać myśleć o moim byłym chłopaku, pierwszej prawdziwej miłości -A., gdzie rozstaliśmy się w 2011 r. z mojego powodu... miałam wtedy 21 l on 29lat.. zdradziłam go z innym (nie chodzi o fizyczność)..mimo, że mocno się kochaliśmy. W tamtym okresie bardzo zachorowała moja mama...nie miałam oparcia w A., praktycznie się nie interesował tym..wyjechałam na 2tyg do pracy wakacyjnej, gdzie poznałam fajnego, uczuciowego chłopaka.. który trochę zawrócił mi w głowie..ale na krótko..go też zostawiłam... po roku czasu poznałam mojego obecnego narzeczonego... ale mam wyrzuty wspomnienia co do tego pierwszego chłopaka... A był naprawdę bardzo dobry dla mnie, a ja go tak okropnie potraktowałam, po 4 latach znajomości, zostawiłam, zdradziłam.. wiem,że bardzo cierpiał.. napisał piosenkę o tym. Wiem jednak z fb, że 3 lata temu się ożenił..i tyle. Nie wiem co robi, gdzie mieszka, od 2012 nigdy go już nie widziałam, nie mieliśmy żadnego kontaktu... jednak nie daje mi to spokoju..;/;/ Nie wiem co się dzieje, ale z perspektywy czasu wiem, że byłam wtedy nieodpowiedzialną gówniarą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Aleś wymyśliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×