Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z iloma naraz można tak naprawdę realistycznie?

Polecane posty

Gość gość

Temat interesuje mnie bardzo, ale słychać tyle różnych opinii, że nie wiem co jest naprawdę możliwe. Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyloma ile masz otworów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednocześnie czy po kolei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy w ciągu 2 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 na imprezie firmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednocześnie to jasne. Trzech, jeżeli anal wchodzi w rachubę. Ale co jest możliwe w ciągu dwóch godzin? Czy ten czas jest tak naprawdę realistyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego akurat 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tyłu ich było w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak dałaś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 to naprawdę dużo. Jak długo sobie z tym radziłaś, tak aby było przyjemnie? Moje doświadczenia są trochę skromniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam radę oni bardziej musieli się napracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za tą pytaninę, ale jestem krótko przed... Kiedy kończy się podniecająca przyjemność i zaczyna harówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pomysł wpadliśmy dopiero nad ranem. A za 2 godziny musiałam wracać. Więc ja tylko leżałam a oni po kolei. Było też 3 jednocześnie. Szkoda że wcześniej nie zaczęliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to było cały ten czas przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za informacje. Podbudowałaś i zaciekawiłaś mnie bardzo. Mam taką propozycję . Ma ich być 4 albo 5. Ja mam być bierna. Nawet sami mnie chcą rozebrać. Obawiam się, że tak się podniecę, że mnie zbyt szybko opuszczą siły. Mam 36 lat, ale w normalnych układach wytrzymuję aktywnie i z przyjemnością z dwoma bez problemów półtorej godziny. Sabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tylu możesz być bierna. Bo każdy z nich chce się popisać i cuda z tobą będą wyczyniać. Sami trzymali mi nogi, przewracali w inne pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werona Ika
Nie wiem ilu ich dokładnie było. Dziesięciu? Może więcej. Widziałam ich z daleka jak stali w bramie jednak nie czułam zagrożenia. Przemierzałam tę trasę co dnia i nigdy nic zlego mnie nie spotkało. Poza tym było jeszcze w miarę widno, wieczór dopiero nadchodził. Mijałam ich już gdy nagle poczułam siarczystego klapsa na pośladku. Aż podskoczyłam odwracając się gwałtownie na co oni wybuchnęli gromkim śmiechem. Syknęłam coś w rodzaju "Spiertalaja palancie!" lecz nawet nie miałam pewności do kogo kierować te słowa. Wtedy on mnie dogonił i chwycił za łokieć. Próbowałam wyswobodzić się jakoś, wyrwać, lecz trzymał mocno mówić, że mu ubliżyłam i że w ramach przeprosin powinnam mu dać. Potem oni wszyscy mnie otoczyli. Najśmieszniejsze (najtragiczniejsze), że wszystko działo się normalnie na ulicy, przy ludziach. Nikt nie zareagował gdy zostałam nagle chwycona i mimo moich pisków niesiona w kierunku bramy jednej z kamienic. Nawet nie chcę sobie przypominać co bylo dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek111
Moja zona na imprezie firmowej było to sie za granicą odbyła osiem stosunków tylko do pochwowych lezała na takim stole a oni kolejno podchodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od kondycji zawodników i zawodniczki aczkolwiek ma również znaczenie wielkość pał. Ja ledwo wytrzymałam z czterema i jeden z nich miał naprawdę dużą pałę. Gdy podnim głośno jeczałam wyginając się to reszcie z podniecenia powtórnie stawały. W ciągu kilku godzin razem z mężem każdy mnie zaliczył dwa razy. Dość mocno wymeczona i zaspokojone leżałam dłuższy czas gdy mąż pomógł mi iść do łazienki gdzie mnie pomógł umyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś specjalnie nie jestem tam wrażliwa, po alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do marka podasz wiecej szczegółów , jsk do tego doszlo czy to było za twojm przyzwoleniem i czy zona była po alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W godzinę możesz zrobić 30 lodów jeżeli faceci będą się starać i szybko skończą. Po 10 minutach możesz mieć dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam trzech ale z dużymi penisami wytrzymałam 40 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile u was trwa sex razem z minetka lodem itd ale u nas godzinę do dwóch. Jak widać po prywatnych czeskich filmach przez ten czas kobieta może zadowolić 50 chłopa. Z tym że w gangbangu wszyscy jadą na ręcznym i w kobiecie są góra 2 min. Gdyby tak od zera nie podniecony wchodził do pokoju jeden po drugim to dwóch na godzinę to max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×