Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tęsknię za mą śliczną.

Polecane posty

Gość gość
Nie mam serca z kamienia,moje serce bije do Ciebie i tak bym chciała aby spełniło się to o czym marzymy oboje.Wiesz że tęsknota jest ogromna nie do wyrażenia słowami.Gdynyś mnie tulił w swych ramionach czułabym się bezpiecznie i naszs namiętność trwała by bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Wiem, mam takie same uczucia i marzenia. Strasznie tęsknię za Tobą jako żywym człowiekiem, a nie literkami na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i Ty połączeni przez przypadek ,zwiazani miłością bezgraniczną.Szepcząc sobie do ucha kocham ,lubię szanuję te trzy słowa i my dwoje wtuleni objęci zakochani.Twarz przy twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam serca z kamienia,moje serce bije do Ciebie i tak bym chciała aby spełniło się to o czym marzymy oboje.Wiesz że tęsknota jest ogromna nie do wyrażenia słowami.Gdynyś mnie tulił w swych ramionach czułabym się bezpiecznie i naszs namiętność trwała by bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Tęsknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Tak bardzo chcę mieć Cię na wyciągnięcie ręki, tulić Cię, szeptać Ci do uszka czułe słówka, rozmawiać z Tobą godzinami na różne tematy, zwierzać Ci się, czuć miłość, zrozumienie i zaufanie. Wspierać się nawzajem, dbać o siebie nawzajem i nigdy się nie zawieść, nigdy nie zranić, tylko lojalnie trwać przy sobie już na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach jak mnie wzruszasz;)Cała płonę z miłości do Ciebie,patrzę za okno i co widzę ? nic no wypatrywałam Ciebie na gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Po co ta emotikonka z puszczaniem oka...to ironia? ...Ja piszę to co mam w sercu, możesz się śmiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham kocham kocham kocham kocham twoja Ewunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj głosu serca, myślałem o tobie przez te święta, nigdy bym cię nie skrzywdził, ani obraził, tęsknota jest ogromna, nawet dzisiaj pobiegł bym do ciebie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Ewo z Niemiec, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji imienin oraz Wesołych, Zdrowych i przepełnionych Miłością i Szczęściem Świąt, oraz aby ten 2018 rok przyniósł nam spełnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przyjmuje życzeń od chamów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy jesteście jedną wielką fikcją ! jestescie p******i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Twoja miłość A .Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
16:04 - dziękuję! Co tam u Ciebie Ewuniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko dobrze idę na Psterkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślicznie dziękuję Ci za życzenia. To nie tylko pisanie. ...ja taka jestem.Delikatna subtelna kobieca i romantyczna.Inna niż wszystkie jakie znales dotąd. Dlatego mnie pokochales. ..dlatego gdziekolwiek jestem rozswietlam swoim uśmiechem ludziom ciemnosc. ... Niose radość. Z małych rzeczy. Masz rację nawet na drugiej półkuli trudno byłoby mi zapomnieć. ....ale nie umiem żyć z Tobą pod jednym niebem. Jeśli przestanę myśleć przestanę cierpieć a Ciebie będę mogla ukryć na samym Serca dnie.żeby Cię już nikt nie zobaczył bo wciąż jesteś we mnie. A jesli mnie kochasz -proszę nie ufaj mi. A jes li mnie pragniesz-błagam tylko nie płacz. A jeśli mnie czujesz-nie krzycz nie wolno Ci. A jeśli już milczysz-proszę zapomnij mnie.... Jestem tu sama. W Ni emczech.wszyscy juz dawno spia .Każdy kogoś dziś ma z kims jest przy kimś nie sam..... A ja marzę by wtulic się w czyjeś ramiona i już z nich nie musieć uciekać. Ból. ...ból zapamiętania jest gorszy jak Śmierć. Dobranoc.Kimkolwiek jesteś zapamiętaj moje słowa. .... Nigdy nie trać nadziei. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Witaj Ewuniu. Przecież wiesz, że zawsze możesz wtulić się w MOJE ramiona, tylko dotąd nie chciałaś z tego skorzystać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj.Chcę i to bardzo .Miłość do Ciebie mnie rozpiera.Płacz przemywa oczy ,łzy słone spływają po policzkach .To trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Ja czuję tak samo. Dziś znów mi się śniłaś, cały sen był spędzony na poszukiwaniu Ciebie. Bardzo Cię kocham i nie dam Ci os obie zapomnieć. Zacznę bywać w miejscach, tam gdzie Ty bywasz, ponieważ nasza miłość MUSI się spełnić w realu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to zrobisz? Nie mam nadziei.Żyjemy marzeniami kochamy na odległość osoby które mamy przed oczmi.To trudne nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Normalnie. Wracam do Twojego miasta, więc będzie mnóstwo okazji. Ważne, żeby mieć odwagę po nie sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę Kochany na spacer bo zwariuję z tęsknoty i samotności bez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Dobrze Myszko, tylko napisz coś jeszcze do mnie, jak wrócisz ze spacerku. Tak bardzo potrzebuję Twoich słów. Nie martw się, ja robię wszystko aby już niedługo nadszedł ten dzień, w których znów zobaczymy się na żywo i miło porozmawiamy. Przysięgam, że tak jest. Nie myśl, że piszę tu jako troll, że się Tobą bawię etc. ...tak nie jest! Troll nie wymyśliłby tylu prawdziwych przepełnionych uczuciem słów, co ja. Miłości nie da się aż tak odgrywać, każdy troll by się po tylu latach znudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz gdzie mieszkam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie byłam na spacerze z kim piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×