Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tęsknię za mą śliczną.

Polecane posty

Gość gośćTwojaMiloscA
Nie bawię się. Nie udało się w 2017, ale uda się w 2018! Nie ma bata, uda się! zacznę bywać na poważnie tu i tam i spotkamy się! Obiecuję Kochanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam Cię za słowo .Dobrej nocy Misiaczku całusy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Dobranoc Skarbulku mój Kwiatuszku pachnący kochany! :) Kocham Cię mocno, niezniszczalnie i na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Misiaczku.Na dworze przymrozek,zimny wiatr wieje,me serce zmarzło kto je ogrzeje.Kawa nie pomogła sen był bardzo miły,całą noc różne rzeczy mi się śniły.Twój dotyk ,twoje czułe słówka ,wstałam i cóż rozbolała główka.Teraz ci powiem moje Kochanie niech ten dzień będzie dla Ciebie miły i gdy czas pozwoli napisz coś bo serce jeszcze boli.Twója Ewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Dzien dobry Ewuniowy Tygrysku! Kocham Cię! Napisz mi coś milego jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.51 O...Wolne dziś kochany Misiaczku czy przerwa w pracy.Dlaczego chcesz abym coś napisała nie wystarczy miło na przywitanie? Tęsknię tęsknię tęsknię ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Przerwa na korespondencję miłosną ;) Napisz mi coś miłego od serca i żeby było tego dużo, bo uwielbiam Cię czytać i potem zasypiam z Twoimi czułymi słowami w głowie i wyobrażam sobie, że jesteś obok i szepczesz mi to do uszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde ludzkie cierpienie,każdy ból,każda słabość kryje w sobie obietnice wyzwolenia,obietnicę radości.Każde cierpienie jest również po to ,żeby wyzwolić w Nas miłość to taki dar od Boga.Jak mogę mówić kocham ,jak mogę mówić lubię ,kiedy Ty nie dajesz mi Siebie bliżej poznać.Nie wiem skąd ,nie wiem gdzie,obietnice bez pokrycia.Tak mi smutno tak mi źle.Może nie to chciałeś usłyszeć ,ale cóż miłość cierpliwa jest .Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Ewuniu, powtarzam po raz kolejny - w 2018 roku zrobię tak, żebyśmy się spotkali. To już postanowione, bo ja też mam dosyć tego wirtualnego świata. Dojrzały człowiek chce relacji w realu, chce widzieć kochaną Osobę, patrzeć jej w oczy, trzymać za rękę, tulić, głaskać po policzku, zasypiać obok i budzić się. Ja też tego bardzo chcę i tak będzie, nie wiem, czy za tydzień, czy za miesiąc, ale już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie spędzasz Sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Na białej sali, pod pierzynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E i A wielka miłość netowa :D jeszcze wymieńcie się adresami byście wiedzieli gdzie jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego pod pierzynką ? Nie masz znajomych? Jaki Sylwester taki cały rok A ja lubię się bawić ,lubię muzykę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Znajomi daleko, a muzyki sobie mogę posłuchać z youtuba ;) Co innego by było świętować z Tobą, to i chęć do zabawy by była, a tak...to tak średnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję? Piękna piosenka lubię jak zwracasz się również muzycznie.Dla Ciebie Lara Fabian Perdere Lamore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa pisze z Adamem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nostalgia i marzenia ogarnęły moje serce;)słucham muzyki i myślę o Tobie mój Misiaczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Nie bądź smutna Ewuniu. Jeszcze nigdy nie było tak blisko tego, abyśmy mogli wreszcie zacząć naszą relację w realu. Jeśli tylko mnie kochasz i nie masz nikogo innego, to uda nam się. Ja doprowadzę do spotkania, a reszta już będzie w Twoich rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz swoje imię jak ona może ciagle zwracać sie do ciebie ??????fajnie piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie jestem smutna ,wierzę że się spotkamy a tymczasem chcę jeszcze piosenkę od Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Kochany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłych snów .Dziś wcześniej idę spać,bo jutro rano o 5 pobudka.Buziaczki!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Pobudka o 5? :( Ojej, a gdzie to się mój Skarb wybiera, że tak wcześnie wstaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Cię mój miły Dziś nie popiszemy .Wracam ze szkolenia teraz parking i odpoczynek.Do domu jeszcze 230 km.Pozdrawiam ,całuję mocno .Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Misiaczku?Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moje kochanie się pogniewało?Tęsknię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×