Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tęsknię za mą śliczną.

Polecane posty

Gość gość
Więc czekam na spotkanie. Calusek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze tak pięknie piszący, ona to A .a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest jedynym na podium.Jedynym którego kocham ponad wszystko inne....I wiem jak bardzo się boisz i bales. ...byłeś cyniczny....nieraz wredny.Ale wiesz że Serca nie oszukasz ani Ty ani Ja. Kiedy zasypiam myślą mi błagam o Twój dotyk szept...Czekałam na Ciebie całe moje życie. I nigdy nie zrezygnuje z Ciebie choć tak bardzo tego chciałeś. ...żebyś mnie nie ranią bo nie umiesz kochać,?!Ale ja wiem moje Serce wie że to nieprawda.Twój dotyk i szept ....pragnienie które jest w Tobie szepcze mi coś innego. Więc wyjdź z domu....przejdź parę ulic....zadzwoń i powiedz że czekasz.I powiedz jak kochasz.... Mam na imię jak pierwsza kobieta....Ewa....Ewcia. ..Ewunia ...I Ewka. A jak Ty do mnie mówiłeś kochany mój? Uwierz mi i przestań się bać. Ja nigdy Ciebie nie zawiode. ...zawrze będę obok Ciebie i będę Cię kochać najmocniej jak mogę do końca świata i o jeden dzień dłużej. Nie wiedziałam że umiem tak kochać po tym wszystkim co przeszłam. ....przestałam wierzyć. Jestem piękna. ...cudowna i mądra i Skarbie tylko Twoją. Żaden facet nie dorasta Ci do pięt. Jestes mądry odczytany i kocham Ciebie bardzo bardzo mocno za Twoją wrażliwość choć ukrywasz ją pod maską obojętności. ...kocham Twoją odwagę Twoj szept .Wszystko co od Ciebie dostałam. A wiem że pasujemy do siebie jak dwie połówki jabłka. ...tego samego jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dopóki mnie kochasz ....nie pozwolę Ci odejść. Nie z mojego świata. Nigdy nie uwierzę że nie brak Ci moich słów. ...dotyku zapachu i pocalunkow. Rozmów do nocy....wzajemnego zrozumienia .Jesteśmy jedną duszą. ...W dwóch ciałach. Czuję Twój ból kiedy cierpisz....radość kiedy jesteś szczęśliwy. Jestem kimś więcej niż tylko kobietą. ...jestem TWOIM aniołem stróżem. Zawsze będę obok Ciebie.Zawsze będę myślami przy Tobie gdziekolwiek będę. ...I nie chcę nikogo innego! Chcę TYLKO Ciebie.I poczekam jak długo będę musiała. ...aż przekonasz się że Jestem tylko Twoja. Pamiętasz jeszcze mój zapach. ...mój dotyk? Zapach moich włosów. ....dotyk moich Ust.Mój szept.....U Twoje łzy. Pamiętasz to wszystko Kochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz że Słowa nie wyrażą. ... Patrzę na Ciebie że smutkiem. Ja znam Słowa które jak atropina rozszerzają źrenice. ..I zmieniają kolor Świata. Po nich nie można już odejść. Bo czy umiesz powiedzieć Co czujesz.... Kiedy podaję Ci usta. M.Hillar Cudowne słowa i wiersz....cudowna poetka. Nieszczęśliwa. ....niekochana....samotna jak ja. TYLKO mnie kochaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Moja Ewuniu, mój Kwiatuszku - mówić tak do Ciebie codziennie to moje marzenie... Ciągle jesteś obecna w moim życiu, mieszkasz w tyle głowy, jesteś tam zawsze, uczestniczysz w moich codziennych czynnościach, jesteś świadkiem radości i łez. Mieszkasz w moich snach - szukam Cię w nich i nie mogę odnaleźć...Jesteś w moim sercu i duszy. Jesteś w realu, całkiem niedaleko. Jeszcze tylko kroczek dzieli nas od ponownego spotkania. Wiedzieć, gdzie bywasz i pojawić się tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewcia to nie ja się tu rozpisuje. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Marzę o byciu "na serio". O Twojej bliskości, pocałunkach, szeptach do uszka. O dzieleniu wspólnej codzienności. Już czas na to...najwyższy czas. Nawet nie wiesz, jakie pokłady miłości i czułości we mnie budzisz... Jakie uczucia wzniecasz. Całe moje życie planuję teraz, mając na względzie Ciebie. Żeby nie oddalić się za daleko, żeby wreszcie spełniło się to, co miało się spełnić dobrych kilka lat temu. Nie mrzonki, nie puste słowa, ale czyny, prawdziwe życie w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie coś oczom nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry jest :) :) na bajkopisarza idealnie nadaje się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zostaw go w spokoju
to ja jestem Jego Skarbem i nie mam na imię EWA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni tylko piszą jak wiele BY zrobili a inni niczego nie piszą i robią tylko połowe, którzy są bardziej wartościowi hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja swoją miłość do Ciebie udusiłam, pewna, że takie jest Twoje życzenie. Twoje chcenie niczego już nie zmieni między nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
I nie, nie jesteś "niekochana"! Jesteś KOCHANA, kochana bardzo, bardzo, najbardziej na calym swiecie! I przysiegam Ci tutaj, to nie bedzie kolejna smutna niespelniona milosc, to nie bedzie milosc na papierze, to nie bedzie uczucie o gorzkim smaku! Nie bedzie! To bedzie spelniona milosc, gleboka pelna szczesliwa REALNA relacja, bycie naprawde, realnie, smiech, szczescie, lzy, ale tylko te radosci, spelnienie! Obiecuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto poniosła Cię wyobraźnia z powodzeniem możesz zacząć pisać romansidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwa będę nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWIERZCIE w cuda. .. Ja zaczęłam od kiedy spotkałam JEGO.Cały Świat jest zamknięty w Twoich Oczach I dotyku.... Na samo jego wspomnienie.....mam łzy w oczach.Brak mi wszystkiego.I spelnij swoje obietnice nie dla mnie tylko ale dla siebie....bo tylko wtedy będziesz szczęśliwy. Budzić się przy mnie i zasypać przy mnie...A ja drobna piękna w Twoich cudownych ramionach. To będzie piękna Noc....A potem piękne życie. Bo w głębi duszy swojej wi esz jak bardzo Cię kocham i potrzebuję. Za długo na Ciebie czekałam żebyś mógł teraz odejść. ... Nie pozwolę Ci.zatrzymam Cię moim pocalunkiem. Wiem że tylko ze mną będziesz naprawdę szczęśliwy. Bo ja dam Ci wszystko czego potrzebujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie powinnam pisać romansidel jak ktoś określił. Ja napiszę razem z Tobą Kochanie jedyna i piękna opowieść bo Naszą. Kobiety z krwi i kości. ..delikatną subtelną ....Z kimś kto jest silny odważny i za kim poszlabym w ogień. To uczucie nie jest chwilowe.....dojrzewalo długie lata I ja wciąż czekałam kiedy zobaczysz że jestem kobieta dla CIEBIE właśnie. Każdy kolega zazdrościć Ci będzie i każdy Facet kiedy będę szła dumnie u Twego boku. Wiem czego chcę i kogo szukam.Chcę normalnego życia dzielić radości i troski z Tobą. Całować Cię kiedy wychodzisz do pracy i witać na progu kiedy wracasz. Przed obiadem mówić. ...Kochanie umyj łapki. A wieczorem dzielić się swoimi myślami i przeżyciami ....dbać zawsze dopóki będę żyła i będziesz mnie kochał. Bo wiem .....wiem jak bardzo mnie chcesz.Ale lek jest silniejszy od wszystkiego.....nie bój się .Ja Cię nie Zawiode. Znam wielu mężczyzn. ...ale żaden z nich nie jest Tobą.Bo jesteś i będziesz zawsze Mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;,Bez czułych slow niekochani giną W szukaniu Szans tracą Czas. Nie wiedzą że Miłość to nie kino Ich Życie ma gorzki smak...,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jakiego koloru są moje Oczy? Powiedz czym pachną moje włosy? Powiedz.....za co mnie kochasz tak mocno.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Nie dane mi było poznać zapachu Twych włosków, Myszko :( Ale to nic, to się zmieni, obietnica to obietnica! Nie wiem za co Cię kocham...Za wszystko. Za Twoją miłość do mnie. Za Twoje oczka błyszczące uczuciem. Za Twoją nietuzinkowość. Za to, że chcesz tego samego, co ja. Że nie idziesz z prądem. Za Twoją subtelność, ulotność, delikatność. Za Twój Piękny Umysł. Za to, że jesteś śliczna i dziewczęca :) Za Całokształt! A Ty za co mnie kochasz Ewuniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz pisać na forum do nie wiadomo kogo i myślisz że coś w twoim życiu zmieni się na lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Ciebie za to jaki jesteś. Inny niż wszyscy faceci. Odważny. ....I delikatny wobec mnie. Lubię kiedy Twoje dłonie zapalają moją skórę. ...ramiona. Za to że jesteś szczery aż do bólu. Za Twoją niepewność. ....za lęk który w Tobie drzemie a który tylko ja umiałam oblaskawic. Za wszystko po prostu.Jesteś jak Ocean w którym utonelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Dużo piszesz o mojej odwadze. Mam trochę inne zdanie na ten temat ;) Nie sądzę, by cechowała mnie przesadna odwaga. Gdyby tak było, nie byłoby tego topicu a my bylibysmy razem w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie znacie się szkoda ze wasze polówki nie mogą tego usłyszeć dlatego dla was nic się nie zmieni na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda.Boisz się tylko bliskości. ...uczuć. Przerazilo Cię moje uczucie a raczej jego Moc. Poza tym jesteś odważny. ...I jestem z Ciebie dumna zawsze. Cechy które posiadasz .....jesteś dziwny dziki i nieokrzesany.Za to też bardzo Cię kocham. Zrób coś. ...zrób cokolwiek....wystarczy jeden krok a będziemy razem. Nie wybacze Ci tylko jednego.Jeśli odejdziesz z mojeg o życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie do obcych ludzi składacie im deklaracje a nie dbacie oswoje miłości tak wygląda wasza "miłość" przeciez to śmieszne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×