Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tęsknię za mą śliczną.

Polecane posty

Gość gość
22.48 a mi jest zadana miłość do Wojciecha wprost od Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M. chce się seksic i g****o juz go interesujesz, skoro na to nie reagujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tu się wkrada w nasze ttematy i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rysiu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela podobno od miesiąca nic nie pisze na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Rysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatyk 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:47 jakie to piękne <3 Chyba wiem kim jesteś i pamiętaj że ja też kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Nie wiesz kim jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mężczyzną, który kocha kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jeden dzień dłużej... Ty jesteś A czy to ja jestem A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22,47 jak bardzo mi tego brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bądź ze mną. I tyle. Wciąż czekam że przyjdziesz. ...przytulisz pocalujesz. Nigdy nikogo tak nie kochałam. Prawdziwa głęboka miłością. A Kiedy mówiłam że kocham.....pamiętasz płakałam i to były prawdziwe łzy. Przerażenia ze tak mocno umiem jeszcze kochać. Tak bardzo Cię potrzebuje. Bądź zawsze obok mnie na dobre i na złe. ... Jesteś inny niż wszyscy których spotkałam ale mi ze dlatego jest to tak głębokie. I mmnawet jeśli nigdy nie mielibyśmy być razem.....zawsze moje Serce będzie przy Tobie.Nie chcę nikogo innego.Każdy przy Tobie jest nikly. Tu masz charakter i niczego się nie boisz. ....oprócz tego że to Nam się zdarzyło. Sam byłeś przy mnie szczęśliwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam Cię jak nikt inny i kocham jak nikt przede mną. To ja pokazałam Ci prawdziwe życie i miłość....W dotyku ...spojrzeniu... nawet we łzach. Wyciągam dłoń.....moje usta szepczą ...Chodź. Niedługo wyjeżdżam. Wrócę za długie dwa m-ce. A wtedy już może będę inna.Ale na samym Serca dnie będziesz tam.....ukryty przed wszystkimi. ...moja tajemnica będziesz i głęboką miłością. I nie zrezygnuje z Ciebie nigdy.! Wrócę zmieniłem swój wizerunek....życie ....zacznę osiągać cele i d pełniąc marzenia.Kiedyś zrozumiesz kim byłam i jamk mocno umiem kochać. I nieważne jest nic....ludzkie gadanie. ....dam Ci wszystko czego byś chciał. Jestem piękna. ...mądra i cudowna....jak mówiłeś. Mamy wspólne pasje i marzenia....uwielbiam Twoje dłonie i usta. ...Twój zapach wciąż jest we mnie. Ale jestem kobietą. ...dumna kobieta.I poczekam Kiedy przyjdziesz do mnie i powiesz.....Nareszcie jesteś. A ja poczekam na Ciebie bo wiem że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6:42 ona to A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham i tęsknię tak bardzo, że słów brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham Cie sliczny chociaż znow mnie drażnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekam....bo wiem że warto.Jesteś spełnieniem moich marzeń i pragnień. Poczekam na dzień kiedy zobaczysz że jestem kobieta jedyna kobieta z która możesz być szczęśliwy i która nigdy Cię nie opuści i do tego B.kocha.Czekałam na Ciebie bardzo długi zanim zobaczyłeś że Jestem.... Piękna....mądra....I cudowna. O ciepłym uśmiechu i dobrym Sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze jak masz na imie ? dlaczego kochasz wlasnie ją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Ja juz wiem od dawna, ze jestes Kobieta Mojego Zycia. Nie musze sie o tym dluzej przekonywac. Chce byc z Toba i teraz to tylko "kwestia logistyczna", zeby Cie spotkac i Ci to powiedziec. Kocham Cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec umow się i jej to powiedz .gorzej jak wszystkie twoje myśli pekna jak banka mydlana ze jednak ona nie będzie taka idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojaMiloscA
Kocham Cię jak nigdy nikogo. Nikt nie jest w stanie mi Ciebie zastąpić. Nauczylas mnie prawdziwej milosci, chociaz na poczatku wywolywala ona we mnie strach, ktory mozna bylo zwalczyc tylko ucieczka i cynizmem. A ta ucieczka i cynizm Cię ranily i tego nie moge sobie darowac. Lata minely, strach zostal pokonany, maski opadly i zostala tylko Ona...czysta, szczera i wieczna...jak trawa...Miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupoty, ten uciekający robił to bo pewnie podszywal się pod kogoś innego albo z innym został pomylony. Żeby się nie wydało, zrobił swoje i uciekał bo stać go na tyle tylko było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięknie tak kochac prawdziwie ale to tylko w bajkach można i sen się spełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwitek
a wy się wszyscy kochajcie tylko wyrażajcie te uczucia wprost . bo tu to każdy myśli ze jest kochany i kazda myśli ze jest uwielbiana smiech na sali z tymi autorami z gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od razu każdy i każda myśli że to o niej, akurat. Wiesz ile jest imion damskich i męskich zaczynających się od E, ER, R, A, dA... Itd, normalnie głowa mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pomyśleć o sobie i w siebie zainwestować. Na przykład tu: www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to wie gościu, tak pięknie opisujący swoją miłość do pewnej kobiety, czy ją jeszcze spotkasz. Los czasem bywa okrutny i czas który minął może okazać się dla Ciebie czasem straconym. Co Ci wówczas pozostanie? ROZCZAROWANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W walizce, z którą przychodzi się na świat, są rzeczy, których można użyć tylko raz, jak sztucznych ogni. Jak czaru w bajkach. Gdy rozbłysną, gdy się wypalą, nie da się ich pozbierać z popiołów. To już koniec. Tak jest też z miłością tą, którą przysłonił strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinna69
Najtrudniejszą rzeczą jest udział w grze … nie znając ruchów przeciwnika, kierując się zasadą - silniejszy wygrywa, postanawiasz wziąć udział w rozgrywce o wszystko lub nic. Suka przebiegła, zna swoje mocne strony, nie udaje, że będzie jej ciężko unieść kolejne rozczarowanie . Nie przyjmuje na obecną chwilę, że starcie tytanów wyłoni tylko jednego zwycięzcę. Dlaczego dwóch rozgrywających nie może stanąć na podium jednocześnie? Kto poświęci więcej dla drugiej strony? Jaka będzie cena za chwile szczęścia? Gra się rozpoczęła, nie ma odwrotu…. w zasadzie jest, można ją zakończyć , w tym miejscu. Zamknąć oczy i powiedzieć … już… już po wszystkim Suko. Wracaj pod ścianę, gdzie Twoje miejsce, nie udawaj, że zależało Ci tak bardzo jak jemu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×