Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wojtekbud383

Kontrola pracowników

Polecane posty

Gość wojtekbud383

Pytanie do osób, które mają swoją firmę. Czy posiadacie w samochodach służbowych monitoring GPS? Jest to dobra opcja do tego, aby kontrolować pracowników? Można coś takiego robić i czy sprawdza się to na dłuższą metę? Chciałbym też poznać opinie, co do firmy Transmobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz kontrolować pracowników terenowych to polecam ci zajrzeć na stronę www.facilitime.pl Znajduje się tam aplikacja, która pomaga w kontrolowaniu pracowników terenowych. Aplikacja działa świetnie, więc ci ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina783
Ja system GPS od Transmobil jak najbardziej polecam! Dlaczego? Przede wszystkim za jakość oferowanych usług. Mam pewność, że wszystko działa, tak jak należy. Wszystko jest dobrze zorganizowane i pomaga to w pracy kierowców i spedytorów, a ja jako szef, wiem np. gdzie w danym momencie znajduje się mój samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekCz
Jest to dobra opcja nie tylko do kontroli pracowników, ale również zwiększenia oszczędności w firmie ponieważ dzięki zastosowaniu monitoringu GPS od Flotman mamy pewność gdzie auto znajduje się w danej chwili i czy nie używają ich do celów prywatnych. Do tego jest również opcja eco-drvingu która ma wpływ na ich spokojniejszą jazdę dzięki czemu maleje ilość zużywanego paliwa jak i auto jest w lepszym stanie technicznym. Polecam sprawdzić, bo u nas sprawdza się mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad23

Niestety jakby na to nie patrzeć, pracownicy chociażby najlepsi wymagają czasami kontroli. Ja w swojej firmie mam wszystko pod nadzorem, w tym głównie samochody służbowe, w których zainstalowałem systemy gps od transmobil i jak na razie wszystko działa i ukłąda się bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz

Prowadząc firmę w której pracownicy poniekąd sami działają np. podczas jazdy z dostawami, kontrola poprzez monitoring gps jest jak najbardziej wskazana, dlatego od dłuższego czasu wyskorzystujemy rozwiązania od TransMobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucek

Nie wyobrażam sobie nie mieć monitoringu pojazdów, jednak jest to poniekąd również kontrola pracowników. U znajomego gdzie korzystają z systemów TransMobil tak jak my odkryli dwa przypadki kradzieży paliwa, a my udaremniliśmy kradzież. Jak widać monitoring może mieć wiele dobrych funkcji pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

My wykorzystujemy systemy od TransMobil, które są z jednej strony kontrolą pracy pracowników a z drugiej sposobem na systematyzację pracy i działań firmy. Obecnie pomimo obaw, wszyscy widzą ich pozytywny wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danek

Konkurencyjne ceny i świetne rozwiązania ma Transmobil w zakresie monitoringu gps. My stosujemy te rozwiązania z racji częstych problemów z weryfikacją pracy pracowników, którzy korzystali z pojazdów w czasie pracy do celów prywatnych. Teraz zrozumieli że nie tędy droga, ale przy okazji samochody są bezpieczniejsze z dobrym monitoringiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej
Dnia 10.09.2019 o 16:47, Gość Danek napisał:

Konkurencyjne ceny i świetne rozwiązania ma Transmobil w zakresie monitoringu gps. My stosujemy te rozwiązania z racji częstych problemów z weryfikacją pracy pracowników, którzy korzystali z pojazdów w czasie pracy do celów prywatnych. Teraz zrozumieli że nie tędy droga, ale przy okazji samochody są bezpieczniejsze z dobrym monitoringiem.

Mieliśmy dokładne ten sam problem z pracownikami, generalnie łatwiej jest z systemem monitoringu transmobil później rozliczać pracowników z prywatnego użytku pojazdów - w końcu w razie czego mogą z nich korzystać i po godzinach i nie mamy z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×